Jump to content

RASTAFAN

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About RASTAFAN

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich serdecznie.Dawno już nic nie zamieszczałem w mojej teczce...ze względu na to,że podjąłem samo nauczanie/szkolenie w kwestii concept art'u i modelowania 3D 😉 Więc dziś wrzucę coś skromnego...jednak jestem z tego bardzo zadowolony.Pozdrawiam 😉 A tak poza marginesem...pionek z pierwszego zdjęcia został zrobiony w blenderze - lecz teraz staram się zrobić popiersie człowieka w Zbrush'u 😉 Natomiast drugie zdjęcie prezentuje wydrukowany mój model pionka z żywicy na drukarce 3D.
 2. RASTAFAN

  NAWIGACJA NA SCENIE

  Witam serdecznie.Dziś zacząłem naukę w programie Blender.Jednak już na samym początku mam kłopot z obracaniem/poruszaniem się na scenie.Nie potrafię się obracać wokół np. jakiegoś przedmiotu.W większości przypadków,które znalazłem u wujka Google jest napisane,że trzeba trzymać wciśnięty scroll na myszce.Gdy ja go wciskam i poruszam myszką,nic się nie dzieje.Już na początku taki ''prosty'' problem.Czy zna ktoś może na to odpowiedz? Już znalazłem rozwiązanie.Przepraszam za zaśmiecanie.Temat można zamknąć.Pozdrawiam 😉
 3. Kolejne prace 😉 Kolejne prace 😉 Kolejne prace 😉
 4. Witam serdecznie.Dawno mnie już tu nie było i z tego co zauważyłem forum przechodzi proces ''odświeżenia'' przez co w mojej aktualnej teczce nie ma moich prac.Więc wrzucam je tu ponownie 😉 Serdecznie dziękuję za waszą uwagę.Pozdrawiam 🙂
 5. Witam wszystkich serdecznie ;) Dziś chciałbym zaprezentować kolejne prace.Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)
 6. olaf: chyba podziękuję ;)
 7. polka dot: dzięki...staram się ;) rzeczywiście rysowanie mnie relaksuje...to mój świat w którym czuję się najlepiej ;) olaf: dzięki wielkie za rady...a tak poza tym zainteresowałeś mnie tym ilustratorem generycznych mang.Na czym to polega?
 8. Cześć...rysunki,które wrzucam tutaj sa zwiazane przeważnie z manga itp.Rysuję je po to,by ręka cały czas ćwiczyła linie,elipsy itp...aby nie ''zastygła''.W trakcie tego rysowania czytam ksiażkę na temat rysowania.Gdy dojdę do jakiś ćwiczen zacznę je robić ;) Nie wiem,czy to dobry sposób?Jak masz jakiś inny pomysł,abym mógł stać się concept artysta/ilustratorem w przyszłości to z chęcia przeczytam ;)
 9. Witam wszystkich serdecznie.Dziś chciałbym zaprezentować wam kolejna prace.Dziękuję za uwagę i życzę miłego ogladania ;)
 10. Cześć wszystkim ;) Dziś chciałbym zaprezentować kolejne prace.Pozdrawiam ;)
 11. Fajne rysunki ;) Można by było stworzyć z tego komiks albo grę ;)
 12. Witam serdecznie.Dziś zamieszczam kolejna pracę i zarazem chciałbym wszystkim życzyć ZDROWYCH i WESOŁYCH ŚWIAT.Pozdrawiam ;)
 13. Witam wszystkich serdecznie.Dziś chciałbym zaprezentować kolejne prace,które pochadza z INSTAGRAMU ;) Zapraszam do ogladania.
 14. Witam wszystkich serdecznie.Dziś chciałbym zaprezentować kolejne prace.Zapraszam do ogladania ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy