Skocz do zawartości

jckob

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jckob

  1. jckob odpowiedział illy → na odpowiedź w temacie → Fotografia
    "illy" fajne fotki i dla mnie bardzo znajome miejsca:). Chociaż nie uważam je za ciekawe, Ty fajnie uchwiciłes życie na Chyloni:)
  2. jckob odpowiedział Vorek → na odpowiedź w temacie → Fotografia
    A to o demnie, z Norwegii
  3. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Plugins
    Plik ten znalazłem i z ta kwestia sie udało. Ale wciaz nie wiem co z tym vrayam, narazie popracuje sobie na nim ale i tak mnie to meczy i bede musial to rozgrysc. A jeszcze jedno pytanko, czy mozliwe jest ze nowy max wymaga wiecej od komputera? bo jakos mi render długo trwa. Zwyczajna scenka jakis prosty model ze swiatlem vray i czekam okolo 2-3 minut co na wczesniejszym maxie mi zajmowalo moze 30 sekund. Kurcze moze cos z tym vrayam jest nie tak...hym. Aha...dziekuje za pomoc:)
  4. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Plugins
    Wiec tak, varay to wersja 1.50 SP2. Ale zaraz jeszcze moze sproboje odwrotnie i zainstaluje wersje RC3. Troche dziwnie bo ustawilem swiatlo w scence i Indirect Illumination i nadal sa te znaczki, ale przypadkiem wyrenderowalem dwa razy pod rząd tą samą scenke bez zmieniania czegokolwiek i znaczki znikneły. Tylko bez sesu zebym renderowal zawsze po dwa razy bo wykonczy mnie to czasowo:). A co do materiałow, zaznaczylem tak jak mowiłes i nadal sie pokazuje to samo ale teraz blyskawicznie te materiaały mi sie wgrywają. Jest taka mozliwosc zeby zapsiac na stałe jakies ustawienia z materiałki??
  5. Witam, zainstalowałem sobie maxa 9 i vray`a i mam dwa problemy, moze ktos bedzie w stanie mi pomóc 1. Po zainstalowaniu vray w materiałach zostały ustawienia z mental raya. Jakies przykladowe materiały. Ale gdy wlaczam okienko z materiałami trwa to godzinami bo się długo wczytuja a pozatym sa nie do uzycia. 2. Drugi problem to po wyrenderowaniu zobaczylem jakies małe szumy ktore sa rownomiernie rozłozone. Pierwszy raz widze takie cos moze wie ktos jak to zwalczyc?
  6. jckob odpowiedział illy → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    kurcze niemoge sobie przypomniec więcej słow.
  7. jckob odpowiedział illy → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    I znów mam zagwozdke. Jest taka piosenka rege - szantowa i refren idzie tak: "Cała ta załoga płynie". Prosze o pomoc:)
  8. jckob odpowiedział illy → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    NIewiem jak ci dziekowac, uratowales mnie od męczarni. super piosenka:)
  9. jckob odpowiedział illy → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    a ja mam nową zagadkę:) ktos wie jak nazywa sie ta piosenka? (wykonawca chociaż) w polskiej telewizji ten kawalek jest w dłuższej wersji. Prosze o pomoc!!!
  10. jckob odpowiedział Vorek → na odpowiedź w temacie → Fotografia
    A to moja galeria: (ps. Nikon d70s 18-70mm)
  11. jckob odpowiedział Pionier → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    Jak sie nazywa ta piosenka z reklamy heinekena co ci ludzie tańczą elektro......pamietam tylko top : "digi digi dom":)
  12. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    a jak niema wejścia na słuchawki?....mozna to zrobic przez wejścia audio?....bo jak sama nazwa wskazuje ze sa to "wejscia" wiec chyba nie co?
  13. jckob dodał odpowiedź w temacie → w Wolne dyskusje
    Czy mozliwe jest podlączenie głośników od komputera (5.1) do TV?...jezeli ktos wie jak to zrobić, to prosze o pomoc!! Pozdrawiam
  14. jckob odpowiedział Pionier → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    jak sie nazywa i jaki jest wykonawca takiej piosenki co teraz na reklamie czipsow leci....co takie emotki tanczace sa...to idzie jakos tak: "i like the party....everybody does"
  15. jckob odpowiedział Bubu → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    fajnie by bylo jak by byla jakas fajna grafika na aucie, wyglada super i te felgi sa piekne. Uwielbiam takie samochody
  16. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    o tym niepomyslalem....dobry pomysl
  17. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    Jeszcze mam pytanie...Czy lepiej wyglada z niebieskimi czy czerwonymi oczami, Czy wogule te swiatlo to fajny pomysl...czy zostawic jak bylo?
  18. jckob dodał odpowiedź w temacie → w Work in progress (WIP)
    Narazie niejestem pewien co do materiałów i do tego swiatla pod robocikiem.
  19. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → 3ds max
    no ja rozumiem, ale zrobiona scena z innymi ustawienia wyglada calkiem inaczej. No to ide sie pobawic ustawieniami. myslalem o jakiejs malej pomocy no ale trudno.
  20. jckob dodał odpowiedź w temacie → w 3ds max
    Moze to i glupie pytanie ale ze wzgledy na mala ilosc tutoriali do brazila musze je zadac. Czy ktos zna jakies ustawienia renderu brazila na realistyczny i imponujacy efekt?
  21. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → 3ds max
    nie...mam pelna wersje, ale chodzi mi o to ze w vray`u w Vraymtl w reflect jak sie zmiejszy glossiness na np. 0,8 to jest tak jakby "zamazany reflect" i niemoge tego znalesc w brazilu. bo w brazil mtl niema tego chyba, niemoge znalesc. Czy wiecie o co mi chodzi?
  22. jckob dodał odpowiedź w temacie → w 3ds max
    Mam pytanie, poniewaz przezucilem sie z Vray`a na brazil i dopiero sie ucze brazila to niewiem gdzie w materialach jest taka opcja jak w vraymtl glossiness przy reflect?
  23. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    co do tego zlewu to widzialem kiedys taki pomysl- plaski blat na ktory leciala woda i ten plaski blat byl tak skastruowany ze woda sie niewylewala, jakies nachylenia ku scianie.
  24. Taka tam łazienka, jeszcze duzo zeczy musze zrobic, na tym drogim obrazku to jest zbyt mocne swiatlo.
  25. jckob odpowiedział jckob → na odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    Vraymtl: Diffuse-Value 255 reflect-Value 70, Glossiness 0,7 nie jest strasznie wydziwniony ten material....ten efekt "steropianu" mogl wyjsc przy polaczeniu oswietlenia.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności