Jump to content

Lejeń

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Lejeń

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też jestem za tym żeby cisnąć kolejny temat. 🙂
 2. W przerwie od wałkowania podstaw postanawiam również dołączyć do zabawy, a jako że to moje pierwsze kroki na tym forum to z tego miejsca również witam wszystkich serdecznie! 😄 Dużo chciałbym w tej pracy jeszcze poprawić, ale skoro miał być speed to wrzucam jak jest, bo 3h chyba nieco speedem być przestaje. 😄 Jak na początek to i tak jestem zadowolony. 😄
 3. Dzięki! Teczkę założę napewno. Forum przeglądam od lat, ale jakoś nigdy się tu nie udzielałem, trzeba to zmienić. 🙂 dla własnego rozwoju, ale też po to co by dołożyć swą skromną cegiełkę do podtrzymania ruchu na tym świetnym, i jak na "polski internet", chyba jedynym tego typu forum.
 4. Świetna teczka, bardzo inspirująca i motywująca do działania. Właśnie skończyłem przeglądać od samego początku, i robi wrażenie. Świetne prace, ciekawe dyskusje, dużo przydatnych rad i linków, za które, jako osoba ”wracają do podstaw”, wszystkim serdecznie dziękuje. Marzy mi się taki postęp. Zazdroszczę wytrwałości. Do założenia teczki tutaj przymierzam się już od dawna. Bardzo dawna. Dzięki Kalberos za tą teczkę. To ogromnie motywujący kop w dupe żeby w końcu wziąć się na poważnie za pasje z przed lat, która kiedyś dawała mi tyle radości, a która została odsunięta w kąt i zasłonięta obowiązkami i wymówkami na "brak czasu". Długo mi zajęło zanim dotarło do mnie że czas się znajdzie, jak i znajdzie się motywacja. 🙂 oj za długo. Mam nadzieje ze w końcu się uda to zmienić. Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam serdecznie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy