Jump to content

Enginious

Members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enginious's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. BACK-END DEVELOPER ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy mid - senior Back-End Web Developera odpowiedzialnego za zarządzanie wymiany danych pomiędzy serwerem a użytkownikami. Twoim głównym celem będzie rozwój całej logiki po stronie serwera, zdefiniowanie i utrzymanie centralnej bazy danych oraz zapewnienie wysokiej wydajności i responsywności na żądania z front-endu. Będziesz także odpowiedzialny za integrację elementów front-endowych zbudowanych przez Twoich współpracowników z aplikacją. W związku z tym, niezbędna jest podstawowa znajomość technologii front-end. Obowiązki: Integracja elementów dla użytkownika opracowanych przez programistów front-end z logiką po stronie serwera. Tworzenie kodu i bibliotek wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości. Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności. Wdrożenie bezpieczeństwa i ochrony danych. Projektowanie i wdrażanie rozwiązań do przechowywania danych. Wymagania: Podstawowa znajomość technologii i platform frontendowych, takich jak JavaScript, HTML5 i CSS3. Zrozumienie dostępności i zgodności zabezpieczeń. Uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników między wieloma systemami, serwerami i środowiskami. Integracja wielu źródeł danych i baz danych w jeden system. Zarządzanie środowiskiem hostingowym, w tym administracja bazami danych i skalowanie aplikacji w celu obsługi zmian obciążenia. Migracja danych, transformacja i tworzenie skryptów. Konfiguracja i administracja kopiami zapasowymi. Wyprowadzanie danych w różnych formatach. Zrozumienie różnic między wieloma platformami dostarczania, takimi jak urządzenia mobilne i komputery, oraz optymalizacja wyników pod kątem określonej platformy. Wdrażanie zautomatyzowanych platform testowych i testów jednostkowych. Biegła znajomość języka programowania zaplecza, co najmniej jednego języka PHP, Python, Ruby, Java, .NET, JavaScript. Biegła znajomość narzędzi do obsługi wersji kodu, takich jak Git. Biegła znajomość zasad bezpieczeństwa OWASP. Zrozumienie „zarządzania sesjami” w rozproszonym środowisku serwerowym. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 9K-12K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: careers[at]enginious.tech Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
 2. FRONT-END DEVELOPER ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy mid - senior Front-End Web Developera zmotywowanego do łączenia sztuki projektowania ze sztuką programowania. Obowiązki będą obejmować tłumaczenie makiet projektu UI / UX na rzeczywisty kod, który będzie generował wizualne elementy aplikacji. Będziesz pracować z projektantem UI / UX i wypełniać lukę między projektem graficznym a implementacją techniczną, odgrywając aktywną rolę po obu stronach i definiując wygląd aplikacji oraz jej działanie. Obowiązki: Opracowanie nowych funkcji dla użytkowników. Tworzenie kodu i biblioteki wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości. Zapewnienie technicznej wykonalności projektów UI / UX. Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności. Zapewnienie, że wszystkie dane wejściowe użytkownika są sprawdzane przed przesłaniem do back-end. Współpraca z innymi członkami zespołu. Wymagania: Biegła znajomość znaczników internetowych, w tym HTML5, CSS3. Podstawowa znajomość platform przetwarzania wstępnego CSS po stronie serwera, takich jak LESS i SASS. Biegła znajomość skryptów po stronie klienta i struktur JavaScript, w tym jQuery. Dobra znajomość AngularJS, KnockoutJS, BackboneJS, ReactJS, DurandalJS itp. Dobra znajomość asynchronicznej obsługi żądań, częściowych aktualizacji stron i technologii AJAX. Podstawowa znajomość narzędzi do tworzenia obrazów, aby móc przycinać, zmieniać rozmiar lub dokonywać drobnych poprawek na obrazie. Znajomość narzędzi takich jak Gimp czy Photoshop to plus. Biegła znajomość problemów ze zgodnością z różnymi przeglądarkami i sposobów ich obejścia. Biegła znajomość narzędzi do wersjonowania kodu, takich jak Git / Mercurial / SVN. Dobre zrozumienie zasad SEO i upewnienie się, że aplikacja będzie ich przestrzegać. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 6K-7K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: careers[at]enginious.tech Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
 3. RZEŹBIARZ 3D ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy Rzeźbiarza 3D (mid-senior), który dołączy do naszego zespołu CGI w dziale Wirtualnej Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie najwyższej jakości rzeźb na podstawie obrazów koncepcyjnych i briefów kreatywnych. Oferta dla utalentowanych ludzi z wysublimowanymi umiejętnościami artystycznymi, pasją do sztuki oraz technologii. Wymagania: Co najmniej 3 lat doświadczenia jako digitalowy rzeźbiarz / modelarz postaci; Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości rzeźb postaci 3d; Dobra znajomość ludzkiej anatomii; Doskonałe umiejętności komunikacyjne; Bardzo dobra znajomość Zbrush, 3DS Max; Doświadczenie w tworzeniu zasobów: modelowanie, UV, teksturowanie; Doświadczenie w Vray, Możliwość modelowania High Poly lub Low Poly; Biegłość w Photoshopie; Możliwość tworzenia tekstur i materiałów; Kreatywność i zmysł artystyczny (kształt, kolor, kompozycja, proporcje); Szeroka wiedza na temat grafiki 3D (materiały, shadery, pipeline produkcyjny). Mile widziane: Znajomość pakietu Substance i Mari; Doświadczenie w Gamedevie; Znajomość Unreal Engine. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 7K-10K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: [email protected] Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
 4. GENERALISTA 3D ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy Generalisty 3D (mid-senior), który dołączy do naszego zespołu CGI w dziale Wirtualnej Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie najwyższej jakości assetów na podstawie obrazów koncepcyjnych i briefów kreatywnych. Poszukujemy utalentowanych ludzi o wysublimowanych umiejętnościach artystycznych, pasji do 3D, technologii oraz słabości do silnika Unreal Engine. Wymagania: Co najmniej 3 lat doświadczenia w produkcji komercyjnej; Doskonałe umiejętności tworzenia postaci, Dobre umiejętności tworzenia środowiska, Biegła znajomość 3D Studio Max, Zbrush, Photoshop; Doświadczenie w tworzeniu zasobów: modelowanie, UV, teksturowanie; Doświadczenie w Vray, Redshift oraz silnikach GPU; Dobre wyczucie kompozycji, światła i koloru; Doskonałe umiejętności komunikacyjne. Mile widziane: Rigging- podstawowa wiedza; Znajomość Nuke lub After Effects; Wiedza na temat silnika Unreal Engine. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 8K-11K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: [email protected] Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy