Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

artursadlos

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez artursadlos

  1. Mile zaskoczenie po poprzednich dyskusyjnych odcinkach. Prawie zadnych cieniutkich i kloacznych zartow. Interesujaca konwersacja, wykorzystanie potencjalu postaci. Pierwsze Legendy ktore od poczatku do konca plynnie i bez znaczych zgrzytow prowadza widza po swoim swiecie. Dla mnie to dowod ze nie trzeba klasc ciezaru na efektach i zgrabna historyjka z poprawnymi dialogami swietnie sie broni bez partikli i zartow o kupie. Oby tez gimnazjalny target kupil ta ewolucje. Teraz tylko czekac na Peruna. Ma dobre wprowadzenie i chcialbym zeby byl godzien hypu ktory sie zbudowal. Najwieksze brawa za rozwoj.
  2. Fajny slowiaski Protoss :)
  3. Dziękuje wszystkim za miłe komentarze! (i za fronta też) rymin - raczej kombinacja wszystkich czynników. Doświadczenie, malowanie z natury i dobre refki. W każdym razie lubie uczyć się jak kolor działa i ćwiczyć malując.
  4. Propsy za księżniczke z księżyca.
  5. Kopę lat :) Pozwolę sobie na wrzutkę kilku rzeczy i autopromocje. Po więcej zapraszam na http://www.artursadlos.com i na http://www.conceptverse.com
  6. Świetnie to wygląda. Widać i ewolucję jakości i czasami kroki milowe. Tylko czekać na kolejne produkcje z takim pomylśnym wiatrem. A assety to każda szanująca się firma dostaje. Kto mądry to z nich korzysta. To też świadczy o klasie zespołu.
  7. Jak jest front do dorzucę coś jeszcze :) Dzięki! Eksploruje dalej świat Conceptverse. Żeby się nie porzygać pustynią :)
  8. Dzięki wszsystkim. Nowy Mooeti
  9. To dorzucę resztę :) Trochę takiej mojej produkcyjnej pracy. Cudne i dopieszczone koncepty zrobili Damian Bajowski i Michał Matczak - możne się pochwala na forum swoją pracą.
  10. Do finalnego ujęcia moodboard
  11. Dwa arty do cinematika For Honor (cinematic do ogladniecia na stronie: http://www.artursadlos.com/#/forhonor/ ) przy którym miałem też przyjemność być art directorem. Troszkę tego powstało więc będę dorzucał.
  12. DraxMustHurt - Dzięki. Jeśli chodzi o pancerz to idea za tym jest taka, że na szybko założył co zdążył/w pośpiechu/zastał go stwór gdy się kąpał czy też chędożył :) Chciałem taki szczątkowy kawałek jego pancerza. DAGOO - pooglądałem i faktycznie głowa wrazeniowo za duża. Trochę w tym winy rozwianych włosów, troszkę proporcji. Celna uwaga. Odświeżony art z CONCEPTVERSE: Mooeti. Odświeżam bo lubię niektóre starsze i chcę je wrzucić do artbooka (jest w planach ale nieprędkich) a swojej oryginalnej formie są leciwe i widzę za dużo błędów.
  13. Mackevision to jakiś offspring The Mill że ma takie logo? :)
  14. Wiedźmin wciąż na propsie :)
  15. Na telefonie malowane w Infinite Painter. Ogród Saski w Warszawie. bigu - na razie wklejkami się nie przejmuje. Eksperymenta.
  16. Odkurzanie tematu z nowymi siłami.
  17. Obrazki malowane na dniach otwartych WIT zorganizowane przez Polską Grafike Cyfrową.
  18. Color Whale z kulminacyjnym Money Shotem
  19. Dzięki za info. Jak da się to zwiększyć będę rad.
  20. Tutaj prawilna wersja na firmowym kanale Platige. Może ktoś podmieni w newsie? -
  21. Mam pytanie do osób które ogarniają forum: Nie mogę zmienić tytułu w pierwszym poście (kiedyś mogłem). Zawsze tam updatowałem datę z wrzutką nowych prac. Poradzi ktoś?
  22. Dawno nic nie było puszczone. Trzeba nadrobić. Total War: Warhammer - koncepty do cinematika który zrobiliśmy w PI I głowki jeszcze rysowałem do książki kucharskiej
  23. Tak się zastanawiam kiedy ktoś zrobi z tego suchy mem: For Hodor!
  24. Kula szpiegula.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.