Jump to content

ICeT

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ICeT

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/05/1983

City (optional)

 • Miasto
  Częstochowa
 1. spodziweam się tego że poprowadzą mnie krok po kroku jak zbudować samochód
 2. ICeT

  Niemoge zainstalować MAX 6

  właśnie sprawdzałem spakowane pliki i jeden jest uszkodzony i nie da się naprawić. Musze sobie załatwić inną wersje.
 3. podczas instalacji wyskakuje mi błąd. mam XP jak wezme ingoruj to anuluje wszystko i wychodzi z instalacji. Niewiem co mam zrobić Zrobiłem scan diska nic to nie dało Zgrałem CD na dysk to samo jest.
 4. Now właśnie, ja również się przymieżam do kupna tego DVD-ka. czy może już ktoś kupił ??
 5. płytka jest ok. prubowałem z hdd zainstalować i to samo. ludzie przeciesz ktoś się musiał z czymś takim spotkać.
 6. niemoge zainstalować 3d studio max 5 na win XP.jak się instaluje to w pewnym momencie wyskakuje błąd, i pyta się czy pominąć przerwać zignorować,cokolwiek nacosne to przerywa instalacje,czy może z ktoś was wie jak temu zaradzić nawet zainstalowałem service packa ale i tak nie pomogło. na innych systemach chodzi mi ale na xp nie da rady,bardzo mi zależy żeby mieć go na XP. bardzo prosze o pomoc.
 7. ICeT

  Niemoge zainstalować

  niemoge zainstalować 3d studio max 5 na win XP.jak się instaluje to w pewnym momencie wyskakuje błąd, i pyta się czy pominąć przerwać zignorować,cokolwiek nacosne to przerywa instalacje,teraz zainstalowałem win ME ale ten ststem jest do bani wszystko mi bardzo wolno chodzi,a bardzo bym chciał mieć go na XP,czy może z ktoś was wie jak temu zaradzić?? bardzo prosze o pomoc.
 8. ICeT

  początkujący

  cześć wam. mam do was pytanie czy można zrobić stronke internetową we flash-u,ale żebym nie musiał pisać jakiś żeczy we flash-u?chodzi mi o to czy a się zrobić tak żeby za pomoća różnych zdjęc i jakiś tam animacji zrobić stronke? mam nadzieje że mnie zrozumieliście:D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy