Skocz do zawartości

DVD Evermotion "Car4Ever"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Evermotion.org wydała właśnie swoje drugie szkoleniowe DVD, a pierwsze z serii poświęconej modelingowi. DVD "Car4ever" zawiera dwugodzinny materiał DVD Video, obrazujący krok po kroku szczegółowe etapy modelowania samochodu w programie 3ds max 6. Miła niespodzianka dla Polaków - promocyjna cena 99zł.

 

http://www.max3d.pl/show.php?id=dvd_carmod

 

Jesli macie jakies pytanie odnosnie tego DVD mysle, ze ktos z Everow w tym watku chetnie Wam udzieli odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hyhy, czytajac opis na Everach poczulem sie jak w Mango Gdynia ;)

 

Ale, ale...

 

Gdybym modelowal - nie tylko samochody - na pewno bym sobie kupil, bo stowa za takie DVD treningowe to psie pieniadze. Nawet z czystej ciekawosci jak im to wyszlo, bo jestem troche sceptyczny;)

 

Fajnie, ze chlopcy zeszli z ceny dla Ziomali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie tworzenia tego samochodu. W zasadzie mogę Ci polecić kupno tej płytki. Wszystko zależy od tego, ile wiesz o modelowaniu pojazdów.

Czego się spodziewasz? Płytka jest skierowana raczej do początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena promocyjna 99 zł trwac bedzie cały czas czy tylko chwilowo ?

 

Caly czas - na kazdy produkt Evermotion Polacy maja specjalny upust - taki uklon z ich strony dla polskiego cg... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ... faktycznie wykopany watek sprzed 4 lat. Nie.Ta promocja sie juz skonczyla.Aktualnie na caly swiat obowiazuja jednakowe ceny

 

Aktualne ceny sa na evermotion.org. Aczkolwiek tez nie wiem jak jest z dostepnoscia tego produktu. Najlepiej to wlasnie tam u zrodla sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności