Jump to content

Boalibu

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Boalibu

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/23/1990
 1. A co takiego z moim smakiem jest nie tak? :P I sam jeden krabik, gdzieś tam w rogu to niewiele, ale zawsze coś ^^
 2. Witam ponownie! Kolejny bardzo skromny apdejt, tym razem koszulkowy wzór. I tutaj mała prośba (i chyba reklama, jak coś to usunę tę część posta ;p), jakby komuś się spodobało, albo i nie, i chciałby zagłosować na ten wzór żeby w przyszłości móc taką koszulkę zakupić i dać ją swoim prawnukom w prezencie pod choinkę to podaję linka http://www.threadless.com/submission/367331/Viking_s_Skull
 3. Dawno nie widziałem tak fajnych prac. Kolory, detal, styl - miazga!
 4. Widzę, że to co ja uważam za gorsze, odbierane jest jako te lepsze :) Aniu, mógłbym wiedzieć dlaczego uważasz, że kolorki nie są zgrane? Bo jak dla mnie pasują do siebie idealnie, nie wiem, nie znam się za bardzo, za mało doświadczony jestem i trochę ślepy : ) Co do poganiania, racja, za mało cierpliwości we mnie, najlepiej jakby jedno machnięcie myszką wystarczyło do stworzenia zadowalającego mnie efektu. Cóż, pozostaje mi dalsze ćwiczenie mych skromnych umiejętności.
 5. Dobry dzień panie i panowie, po milionach lat w końcu postanowiłem założyć teczunię w nadziei, że trochę krzyków zmotywuje mnie do dalszej pracy. Wrzucam trochę mych starych prac, oraz te trochę nowsze. Zdaję sobie sprawę, że być może będą to najlepsze pracki jakie kiedykolwiek widzieliście, ale nie bójcie się ich krytykować. Kolejność mniej więcej od najstarszych: bokser z Harmony: Niedokończone wektory: i na koniec trochę paintowego realizmu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy