Jump to content

Recommended Posts

Siemanko,

oj dawno mnie tu nie było, czas nadrobić zaległości i się troche polansować na własnym podwórku, troche się tego nazbierało od ostatniego posta, no to lecimy:

2011_the_trip.jpg

2011_the+last_job.jpg

to zrobione na wystawę Designers Against Child Abuse w Nowym Jorku, chyba jakoś niebawem się zaczyna

2011_disguise.jpg

to na wystawęw Londynie, wątkiem przewodnim był faszyzm w Europie:

fz.jpg

trochę różnorakich konceptów postaci:

2011_sgbsgs.jpg

pirate_01.jpg

nordic_warrior.jpg

nordic_warrior_v2.jpg

te 3 poniżej robione dla Platige

croc_concept_02.jpg

croc_concept_01.jpg

croc_concept_03.jpg

te obrazki też dla Pi, było tego dość sporo bo to backgroundy do animacji, ale pokazuej wybrane (więcej mam na blogu)

02.jpg

01.jpg

13.jpg

03.jpg

tu z kolei okładka i arty do książeczki:

front_close.jpg

front_wide.jpg

inside_wide.jpg

book_01.jpg

book_02.jpg

book_03.jpg

book_04.jpg

char_02.jpg

i jeszcze taki abstrakcik na koniec

2010_fishtree.jpg

zwyczajowo więcej stuffu i detalu na blogu,

pozdr[ATTACH=CONFIG]87717[/ATTACH]

Edited by misiekhc
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Końska dawka obrazków. Nie wiem czy to już pisałem albo ktoś inny, że styl przypomina mi taki mix "Krowy i kurczaka" i z niedawnych rzeczy to "Jeża Jerzego". Jakbym miał wskazać najbardziej ulubiony to wybrałbym drugi od góry. Fajna dynamiczna scenka i design postaci współgrają ze sobą. Ogólnie dużo swojskiego humoru chyba na co dzień musisz być wesołym człowiekiem skoro siedzą Ci w głowie takie obrazy ;). Bardzo pozytywne.

super, jaram się bo sam też ostatnio więcej robię w takich cartoon stylach.

z ewentualnych zastrzeżeń to tylko trochę szkoda, że sporadycznie różnicujesz grubość konturu, no i jak na taką stylistykę to fejsy mogłyby być bardziej pokręcone=]

skrót na furze na 2 obrazku rozłożył mnie na łopatki=]

Masakra. Jestem miło zaskoczony bo myślałem że nie dotykasz się bez-konturowego malunku a tutaj patrzę i widzę świetnie wykonanego wikinga. Heh, mam dzisiaj mocno zabiegany dzień ale Twoje obrazki na chwilę sprawiły że zapomniałem o Bożym świecie :D

Prace robia niesamowite wrażenie. Jaram się czytelnością i sensem detalu, dzieki temu mozna długo oglądać prace i jeszcze coś tam wypatrzeć nowego, jakas historyjkę itp. Do tego sporo z tych detali ma jakies fajne odniesienie do poruszanego tematu :], jest treściwie.

Technicznie tez sie jaram, jedyne co to moze czasem wolałbym ciut mniej nasycenia koloru w cieniu zeby oświetlenie było bardziej wyraziste, ale to kwestia gustu i nie zmienia faktu ze kolory są świetnie dobrane, widać ze przychodzi Ci to z łatwością. Zazdroszcze bo ja zawsze mam mękę z kolorem.

jo, dzięki wszystkim !

serio - z tą wesołością na codzień to różnie bywa ;) ale chyba jednak lepiej cisnąć pozytywnie ile tylko się da

bedyk - z tym konturem to masz rację, muszę nad tym jeszcze popracować, spoko jeszcze sporo rozwoju przede mną

morbid - taaa kelogs, ale do przetargu jako opcja hardcore, cóż, nie przeszło :D

wwwoj - no właśnie z kolorem trochę się jeszcze męczę, gram często patentami niestety a nie spod palca od razu jakbym chciał, ale z każdym obrazkiem czuję, że jest lepiej także widoki na przyszłość dobre

• 4 weeks later...

Polansować to dobre słowo, przedewszystkim super klimat w pracach. Pierwsza mi się z Tekkon Kinkreet (nie wiedzieć czemu) skojarzyła, faszyzm, child abuse, ruiny dla PI i ta scenka z wielkim budowanym posągiem w tle. Te czysto cartoonowe w stylistyce i temacie już mniej się podobają. 5*

Piękne to. Gratulacje! Prawie wszystkie genialne. Parę ledwie bardzo dobrych :-P Najbardziej mi się chyba ten na plaży podoba. Może przez połączenie sci-fi z wakacjami hehe. Ale super tam jest historia opowiedziana. Ta mina dzieciak, ta upuszczona gałka lodów. Czad. Numer dwa - bandzior - też rewelka. Świetne kompozycyjnie, kolorystycznie. No cud miód i orzeszki. Szacun, panie!

Te dwie ostatnie to chyba najświeższe. Świetne prace, bez dwóch zdań.

Powiedz mi, w jakiej rozdzielczości pracujesz nad tymi grafikami ? Nie pamietam już czy wspominałeś o tym rysując pracę z tym robotem na plaży W Barcelonie ( czy gdzieś tam ;) ).

dzięki.

joł