Jump to content

sender

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About sender

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  busko
 1. Dzięki za podpowiedź że się maluję poligony od razu mi to rozjaśniło umysł i sobie wypaliłem mapkę na modelu 1 mln poly a potem dałej texture ON i zmniejszyłem go do 1300 POLY... Odnośnie zmpowania siatki głowy to skapnąłem się że program sam nie mapuję siatki więc zrobiłem to wcześniej w blenderze :D Ale teraz drugi problemik już trochę mniejszy: Jak zapisać powstałą texturę z Poly? Ogólnie Zbrush mi się podoba jeżeli o texturowanie się rozbija ;D
 2. Ale czy te programy które polecacie nadają się do tworzenia textur np. głowy... Bo Zbrush 4.0 ma opcję rozciągania zdjęcia pod model bardzo przyjemnie się texturuję w zbrushu? Acha czyli dlatego że maluje sie poly jest taka słaba jakość przy 1300 Poly a przy 700 000 już coś widać :D dzięki za proste wytłumaczenie już przynajmniej wiem na czym to polega bo wcześniej myślałem że to maluję nie poly a trójkąty...
 3. Próbowałem wszystkiego tam są te okienka takie jak Normal map, Geometry itd. Ale nie mogę znaleźć zapisu textury która się utworzyła i tez zapisu modelu w .obj ze ustawioną siatką mapy textury pod texturę która mi wyszła... I jeszcze jest problem: Zrobiłem głowę 1300 TRI jak ją otexturowałem to ma strasznie słabą jakość teksrury (słaba rozdziałka) na tym modelu. Ale jak w Zakładce Geometry ustawiłem na 700 000 POLY to już wyglądało normalnie ale jak zmniejszałem poziom ilości poly to tekstura była coraz brzydsza o co tu chodzi ?
 4. Witam. Na początku zaznaczam, że wiem co to grafika 3d siedzę już kilka lat na programie Blender, ale ostatnio zauważyłem Sculptrisa, a następnie Zbrusha... I jak zobaczyłem jak się łatwo teksturuję w Zbrushu 4.0 To mnie zatkało... Więc zrobiłem sobie model postaci w blenderze następnie zaimportowałem go do Zbrusha i otexturowałem go... Tutaj pytanie: Ja zapisać gotową teksturę i jak zapisać model w .obj razem ze zmapowaną siatką... Bo jak zrobiłem export modelu to ani nie było tekstury ani zmapowanej siatki. Jeśli ktoś będzie tak miły i pomoże mi to będę niezmiernie wdzięczny. Pozdro.
 5. Witam. Trwa rekrutacja do pomocy w pracach nad grą ZELFT jest to RPG z ciekawą fabułą, Która ciągle jest rozwijana przez Storywritera Na chwilę obecną grupa składa się z: -Programista c++ -Grafik 3d (blender) -Grafik 2d (PS) -Storywriter (wordpad ;D) Oraz jeszcze jeden programista apeluję dołączenie do naszego projektu jak zakończy mały projekcik 2d. Oferujemy pracę w miłej i przyjemnej atmosferze przy dobrze zaplanowanym projekcie. Od grafików 3d wymagamy umiejętności tworzenia grafiki Low Poly ;) Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: gg: 36511178 E-mail: [email protected] A tak wygląda grafika na chwilę obecną Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy