Jump to content

pums

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About pums

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wyszków, Polska
 1. Ostatnio byłem tu w 2012.. Jest prawie 2015..
 2. kilka prac, digital painting oraz zabawy w PS (tzw. fotomontaż): Clockwork Orange... nie jestem zadowolony z wyniku pracy. Malowanie skóry ludzkiej nie jest moją mocną stroną. Wciąż ćwiczę :) Digital painting:
 3. Przygotowuję większą pracę, jest to fragment. A tu kilka ostatnich prac:
 4. fakt, komiksy rysuję odkąd sięgam pamięcią. zawsze mnie fascynowały. jeżeli chodzi o technikę wykonywanych prac, to w chwili obecnej dużo korzystam z tabletu. przygotowuję szkic, następnie poprawiam czernią i niekiedy nakładam kolor. korzystam z PS. kiedyś wyglądało to podobnie tyle, że tradycyjnymi formami: szkic ołówkiem, poprawiałem żelowymi długopisami plus tuszem kreślarskim i większe powierzchnie markierem. następnie skan i poprawienie ostrości w PS.
 5. miło popatrzeć. świetne prace! jest jedna z prac, po której do siebie powiedziałem łał.
 6. Wrzucę to co mnie najbardziej kręci, w większości komiksowe prace:
 7. Witam serdecznie. Kiedyś już wrzuciłem tu parę swoich wypocin, ale jak zobaczyłem jak one obecnie wyglądają usunąłem temat:) Było to kilka lat temu. Obecnie pracuję nad komiksami. Podzielę się z Wami przykładowymi pracami z zakresu komiks, i również zacząłem digital painting. Są to moje początki jeżeli chodzi o tą formę ilustracji. Również jestem samoukiem. Prace może nie są genialne lub nad wyraz oryginalne, ale od czegoś trzeba zacząć :) Liczę na konstruktywną krytykę. Zapraszam: Plugawy transformacja^ http://plugawy.blogspot.com/ Wilkołak, kadr z filmu ^
 8. i tak to jest kozackie. musze sobie sprawic tabulator. na tym sprzeciku mozna jak widac niezle cuda robic :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy