Jump to content

Dante190884

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Dante190884

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. Hej Chciałem wykonać od zera scene w klimacie europejskiego postapo na silniku UE4. Założenie było takie, że ma wyglądać ponuro, szaro i nieprzyjaźnie człowiekowi. Jednak stylistycznie miało być połączeniem surrealizmu z realizmem. Wszyło tak: Moje pytanie brzmi: co jest tutaj nie tak, czemu wygląda to słabo i sztucznie. Mam ustawione i włączone wszystkie opcje w Global PostProcess z wyjątkiem blooma i blura, a nastrój miał tworzyć ExponentialHeighFog z ustawieniem na brąz.
 2. Dzięki za odpowiedzi. Ostatecznie nie miałem psychicznej siły wykonać dokładnie scenkę z podtekstami seksualnymi, więc zamieniłem ją na coś naturalnego.
 3. Rozumiem, a czy doszukiwał byś się w takim rysunku aktu seksualnego?
 4. Chciałem zaznaczyć jeszcze, że nie mam na myśli żadnego sarkazmu, i taki jest tu niepotrzebny. Zastanawiam się, czy jest coś tutaj związanego z przekazem podprogowym. Przecież to tylko zdjęcie do książki dla małych dzieci.
 5. Cześć Dostałem od klienta do wykonania scenkę do książki dla małych dzieci. Klient przesłał mi rysunek poglądowy. Chcę w związku z tym zadać pytanie innym grafikom. Pytanie jest bardzo proste: Co widzisz na tym rysunku?
 6. To ostatnie zdjęcie z hamakiem. Nie rozpoznał bym w takiej rozdzielczości, czy to jeszcze wizualizacja czy już rzeczywiste zdjęcie upiększone photoshopem. 10/10. EDIT: W sumie proponował bym Tobie udostępnić tą pracę na showcase w http://area.autodesk.com.
 7. http://img543.imageshack.us/img543/9521/bezdroza.jpg
 8. @up: niektórzy się uczą na własnych błędach, ale nie widzę w tym nic złego, skoro nikt nie zarabia, nie traci, a zyskuje wiedzę. Takie sarkazmy są bardzo słabe @mirach, lepiej podarował byś to sobie i nie zniechęcał chłopaków!
 9. Nowy obszar: Cmentarz - Noc & Dzień Uploaded with ImageShack.us
 10. Witam serdecznie Wystartowała III edycja Stypendium organizowanego przez Absolwent.pl właśnie dla absolwentów wyższych uczelni. Można zdobyć nizłą sumkę - nawet 5 000 pln. Polega to na wysłaniu swojej pracy aplikacyjnej, natomiast wygrywają te z największą liczbą głosów. Głosować mogą wszyscy czytelnicy/użytkownicy Portalu poprzez zalogowanie przez Facebooka. Ja także startuję w tym przedsięwzięciu dlatego postanowiłem dać znać. Jeżeli cenisz sobie trójwymiarową grafikę komputerową oraz doceniasz mozolną pracę ich twórców, zapraszam do swojej aplikacji - link do profilu: http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/grafika-3d-776. Jestem właśnie początkującym grafikiem, a szczegóły przedstawiam w tejże aplikacji i skrupulatnie proszę o głos. Pozdrawiam, Arkadiusz [jeżeli temat nie jest zgodny z regulaminem forum, proszę dać znać - natychmiast usunę]
 11. Witajcie Proszę o informację, gdzie aktualnie w internecie mogę sprzedawać właśnie za pośrednictwem tych stron swoje modele 3D? Interesują mnie polskie i zagraniczne serwisy. Chciałbym usłyszeć opinie osób, które już zarabiały w ten sposób i wiedzą gdzie warto zainwestować swój czas i prace.
 12. Witam Proszę chętnych doświadczonych użytkowników portalu i zarazem grafików komputerowych o krytykę mojego portfolio założonego na jednym z portali służących do tego celu: http://dante190884.digartfolio.pl/ . To moje pierwsze portfolio. Jak widać zajmuję się grafiką 3D na różne potrzeby oraz momentami grafiką 2D webową lub inną. Proszę o ocenę, które fotografie wyglądają odrzucająco i należało by je usunąć. Dzięki temu będę wiedzieć jak postrzegają je inni. Dzięki _____________________ Edit: Portfolio ma na celu zainteresowanie potencjalnego klienta.
 13. 1 - tak wiem, albo pisze się silnik albo robi grę 2 - grafika ogólnie jest znacznie bardziej low od wiedzmina 2 czy TES V, ale próbuję się koncentrować mocno na klimacie i jednolitości świata. Myśle, że jest lepiej niż w starym Gothicu 2 a gorzej niż w G3 lub TES IV, choć próbuję dorównać. 3 - to też wiem, jednak nie przejmuje się tym (nie biorę wynagrodzenia) 4 - nie pracuje w teamie, poukładałem plan pracy po swojemu. Na razie chyba jeszcze za wcześnie mówić czy "wypaliło". 5 - ...a także zrobić grę (lub napisać silnik jak P. Grzegorz Ślaziński);P -------- Za jakiś czas dopracuję szczegółowość świata i wrzucę więcej + konkretny gameplay. Fakt, rozmowa źle się potoczyła, czasem chyba lepiej chlapnąć jednego i podarować docinki ni stąd, ni zowąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy