Jump to content

b10110111

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About b10110111

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Elbląg
 1. Już sobie poradziłem ;] dzięki za odpowiedzi, dzięki Jaceks.
 2. Hm, ta metoda średnio działa, jest jakaś inna mozliwość, żeby uzyskać taki efekt jak w linku powyżej? Pozdrawiam.
 3. Dzięki za odpowiedzi, popróbuję zaraz i zobacze co wyjdzie, ogólnie chcę uzyskać mniej wiecej taki efekt jak tutaj na zdjęciu (górne obicie krzesła, oparcie) http://bi.gazeta.pl/im/d0/74/b7/z12022992Q,-B-Obicie-krzesla---B--Koronkowe-naszywki-na-tapicerowane.jpg
 4. Witam, moje pytanie brzmi: Czy w Maxie jest możliwość "przyklejenia" jednego elementu do drugiego tzn. chodzi mi o to, że mam oparcie łóżka które jest zagięte i muszę wykonać tapicerkę do tego oparcia o konkretnej grubości . Robię to tak: że tworze box'a o interesujących mnie wymiarach, nadaje mu modyfikator bend i wyginam go o konkretne wartosci tak aby dopasowac go do oparcia, noi w sumie wychodzi, ale coś mi mówi, że można to zrobić bardziej dokladniej, i z tąd moje pytanie czy mozna jeden obiekt "przykleić" do drugiego tak aby on dopasował sie do kształtu drugiego? Pozdrawiam.
 5. Dzięki za odpowiedzi! No...właśnie tak myślałem, że już niema żadnej możliwości zmodyfikować tego zaokrąglenia, bo już kombinowałem na wszystkie sposoby chyba, ale bede musiał poprostu zrobić ten element od nowa. Pozdrawiam.
 6. Dzięki za odpowiedź! ale kurde, chyba źle sformułowałem pytanie. Krawędzie są juz zaookrąglone chamferem na 10mm i zatwierdzone, a teraz poprostu muszę zmienić te zaookrąglenie z 10mm na 14mm jest jakieś rozwiązanie na to? http://i.imgur.com/9AP8l0i.jpg
 7. Witam, jestem dość początkującym użytkownikiem Maxa i z tego rodzi sie moje pytanie, otóż: Czy w Maxie jest jakaś opcja która umożliwia użycie 2 opcji Chamfer? na tym samym elementcie, chodzi mi o to, że mam element krzesła zaaokrąglony po 10mm z przodu i tyłu a muszę zwiększyc te zaoogrąglenie do 14mm (boczne krawędzie 3mm). Podrzucam linka z obrazkiem jak to wygląda: http://i.imgur.com/9ZTQg27.jpg Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy