Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizualizacja architektury' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 15 wyników

  1. Cześć! Jakiś czas temu zacząłem prace w blenderze i potrzebuję krytyki moich prac. Z poniższą wizualizacją 'bawię się' już trochę za długo , a nadal nie potrafię osiągnąć realistycznego i ciekawego efektu. Wrzucam kilka wersji tego samego ujęcia do oceny- nie wiem, w którą stronę powinienem isć. Będę wdzięczny za komentarze i porady ;) SOFT: Blender 2.79 + Cycles POSTPRODUKCJA- minimalne korekty kolorów w PS
  2. Witam wszystkich! Chciałbym poprawić swój warsztat 3d- od modelowanie, przez texturowanie i na renderingu skończywszy. Mój soft to 3dsMax, V-Ray i Photoshop. Dzięki porady i uwagi. Na początek wnętrze mieszkalne:
  3. Serwus! Mam dziś dla Was wizualizację Lennox Residence, zaprojektowanej przez Artau Architecture (świetna robota chłopaki). Scena wykonana w 3DsMAX + Corona. Część roślinności, mebelki i człowieczki to modele gotowe, reszta to moja robota. Mam nadzieję, że się podoba. Zostałem poproszony o rozebranie sceny na części, więc TUTAJ możecie rzucić okiem na prosty "Making Of" dotyczącej tej sceny, opublikowany na VWartclub już jakiś czas temu. Pozdrawiam!
  4. Budynek mieszkalny Witam wszystkich, udało nam się wyprodukować kolejną pracę w Blenderze + Cycles i chciałbym ją zaprezentować. Zależało nam na uzyskaniu ciemnej, nocnej, mokrej atmosfery. Mam nadzieję, że jak zwykle dostaniemy cenne rady - dzięki nim ciągle idziemy naprzód:) Projekt na behance: https://www.behance.net/gallery/2348...tment-building Miłego oglądania!
  5. Jeśli jesteś w stanie wykonać w rozsądnym czasie wizualizacje porównywalne do tych: http://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow.html - jesteś osobą, której szukamy. Informacja o polu działania firmy: architektura - biuro projektowe Poszukuję osoby na stanowisko: wizualizator/animator Forma zatrudnienia: umowa o pracę - pełny etat, praca na miejscu, w biurze - Warszawa Obowiązki: tworzenie wizualizacji i animacji 3d (exterior i interior) Wymagania: 1. doświadczenie poparte portfolio 2. doskonała znajomość 3ds+vray, photoshop. Dodatkowe informacje - Rekrutacja: 1. przesłanie portfolio/linka - prace muszą być opisane - za co dokładnie byłe(a)ś odpowiedzialny(a) (3d, photoshop, itp. ) 2. rozmowa kwalifikacyjna Dodatkowe informacje - Wynagrodzenie: Dobre. Do negocjacji Proszę o przesłanie CV (z klauzulą o wykorzystaniu do procesu rekrutacji) i portfolio (lub linka do niego) na [email protected]. Proszę o NIE przysyłanie listów motywacyjnych. Jeśli masz pytania, pisz śmiało na maila podanego wyżej. Pozdrawiam. Dominik Zając
  6. Przedstawiam wam wizualizacje zaprojektowanej przeze mnie przychodni. Projekt wykonany na IV semestrze studiów architektury i urbanistyki. Cały projekt: https://www.behance.net/gallery/19597583/Surgicenter-Concept
  7. Witam wszystkich. Chciałem zaprezentować domek jaki ostatnio (no może kilka miesięcy temu) udało nam się zaprojektować oraz przy okazji zwizualizować. Dom jednorodzinny wolno stojący zlokalizowany w Rybniku z widokiem na zalew. Układ prosty - parter - living wraz z kuchnią oraz pom. gospodarczymi, oraz piętro - sypialnia. Ciekawym elementem jest ścianka wspinaczkowa. Co z tego zostanie po realizacji - tego do końca nie wiemy :) Budynek się już stawia, ale samo wykończenie może się przeciągnąć w czasie. soft: max, ps, vray
  8. Witam, Chciałbym przedstawić kilka "ciekawszych" komercyjnych tematów z zakresu wizualizacji architektury z minionego 2012 roku. Na forum zamieszczam tylko po dwie wizualizacje, ponieważ do każdego tematu było od 4 do kilkunastu kadrów i wyszedł by z tego zbyt duży pakiet. Po więcej wizualizacji z danego zestawu zapraszam w linki przy pracach. Zainteresowani znajdą więcej na stronie www. Wszystkie rendery wykonane w wielkości 3000px dłuższy bok. Zapraszam do wyrażania swoich opinii. Pozdrawiam Michał Nowak 01. Crown House więcej tutaj . . . . . 02. Horizontal House więcej tutaj . . . . . 03. "Classic" House więcej tutaj . . . . . 04. Black&White House więcej tutaj . . . . . 05. Frame House więcej tutaj . . . . . 06. Propeller House więcej tutaj . . . . . 07. Four Boxes House więcej tutaj . . . . . 08. Cut House więcej tutaj . . . . . 09. Summer House więcej tutaj . . . . . 10. Wooden Cube House więcej tutaj . . . . .
  9. Hej, rozwiązanie konkursu już było więc przedstawiam Wam projekt i wizualizację które wystawiliśmy w konkursie. Razem z Emside i Janem Biernawskim. Proszę oceńcie wizki jak również i projekt.
  10. Serwus. Chciałbym przedstawić Wam wizualizację, którą nie dawno zrobiłem dla zaprzyjaźnionego biura architektonicznego ONE2 Architekci. Jaki koń jest, każdy widzi: dom jednorodzinny w lekko górskim nastroju. Byłbym bardzo wdzięczny za opinie na temat tego renderingu! Pozdrawiam!
  11. Wizualizacja nowoczesnego budynku mieszkalnego. Zobacz również krótki timelaps wykonany dla tego budynku. http://rooven.pl/blogroll/timelapse/ Co o tym sądzicie? [ATTACH=CONFIG]89290[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89289[/ATTACH]
  12. Jedne z ostatnio zrobionych przez nas wizualizacji architektonicznych. Co myślicie o takim klimacie? [ATTACH=CONFIG]88787[/ATTACH]
  13. Kolejna próba osiągnięcie jak najbardziej fotorealistycznego ujęcia. Tym razem przedstawiam dwa ujęcia: dzienne oraz nocne. Jak się wam to podoba, w jaki sposób można by to ulepszyć. Pozdrawiam
  14. Jakiś czas temu pracowałem nad projektem przystani wodnej. Po jego wykonaniu przyszedł czas na część wizualną. Jako, że do projektu sporządziłem fizyczną makietę, myśląc o wizualizacjach zdecydowałem się na mały eksperyment. Wykonałem zdjęcie modelu, a następnie na tej bazie, przy pomocy tabletu i photoshopa sporządziłem ilustracje, które przedstawiam poniżej. W oryginale obrazki wizualizacje są wielkoformatowe. Przy okazji wykonałem krótką animację, która zarysowuje etapy powstawania jednej z prac. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
  15. Poszukuję osoby z doświadczeniem do modelowania oraz wizualizacji architektonicznych. Środowisko: 3dsMax + Vray. Wymagania: - Umiejętność tworzenia modeli architektonicznych na podstawie dokumentacji fotograficznej oraz CAD; - Umiejętność szybkiej pracy pod presją czasu; - Umiejętność teksturowania; Możliwość pracy zdalnej jak i w siedzibie firmy, mile widziane oferty ze Śląska. Konieczne portfolio ukazujące posiadane umiejętności. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: [email protected] Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Marcin Morga Studio Fatamorgana
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności