Skocz do zawartości

Wip Wyspa plaża


Xardas 666

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic na forum nie wrzucałem ooo ostatnio to w 2015. Ale do rzeczy 😄 W między czasie dłubie kolejne lokacje. Tym razem wyspa i plaża. Wszystko w Blenderze na starym silniku graficznym. Docelowo ma być to animacja więc staram się wszystko możliwie najlepiej zoptymalizować. Poległem przy żaglu od łodzi efekt był okropny wiec zrezygnowałem z niego całkowicie. Pomagam sobie ogromną ilością tutoriali ale i tak jest średniawo. Co poprawić albo zmienić ?,

2max3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tu cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo w jaką stronę ma iść ta praca, co chcesz w niej pokazać itd. Pierwsze co się rzuca w oczy to to jak wykonana jest ta mapa. Zacząłbym od zera. Druga sprawa - wszystkie tekstury. Są po prostu słabe. Struktura tej spiczastej wyspy - coś jest z nią nie tak. Palmy raczej nie powinny porastać skalistego czubka. Kompas wygląda spoko.. Dochodzi kwestia perspektywy, przeanalizuj jak wygląda widok first person w grach. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęcie od zera nie wchodzi w gre :) Tempe 6 lokacji gotowych animator zaczyna brać się do pracy.

 

http://xardas666.cgsociety.org/art/blender-treasure-trailer-2015-animation-3d-1316711

 

Tektury nie dam rade zmienić ale dzięki za "Palmy raczej nie powinny porastać skalistego czubka" masz racje moje niedopatrzenie :) Myślałem że wspomnisz o plaży i braku fal na brzegu i przejściu.

 

Aaa co do pytania co to i po co to . Fan Movie Gothic . A zarys historii jest prosty chodzi o poszukiwanie skarbów. Cały projekt nie jest górnolotny a raczej hołdem dla serii gier Gothic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy projekcje dłubie od paru lat. Te sceny maja wyglądać jak z gry sprzed paru lat. Co innego te z Cycles. Całość wizualnie pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieje że z fabułą i animacją będzie inaczej. Jest to amatorski projekt krótkiej opowieści nawiązującej do seri gry Gothic . Za niedługo ukarze sie trailer a co do efektów końcowych jeszcze daleko. Jest gotowe 6 osobnych lokacji po tak ogromnym czasie nie mogę zmieniać za dużo aby pasowało wszystko a na Render farmę nie mogę sobie pozwolić. Zależy mi na mocnym kontraście pomiędzy scenami z blender render a Cycles. NP urzycie tech broni przy walce z wygłodniałymi wilkami powinno zaciekawić.

Podsyłam linka z innymi screenami http://xardas666.cgsociety.org/art/blender-treasure-trailer-2015-animation-3d-1316711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności na forum.

Ostatnio udało mi się zrealizować projekt dla kapeli muzycznej.  Kapela z krótkim stażem mieli tylko nazwę. Do stworzenia był logotyp w kilku wersjach kolorystycznych, wzór na koszulkę, kubek, i najważniejsze okładkę przyszłej płyty 🙂 Blender Cycles. Posiłkowałem sie trochę nawet za bardzo tutorialami. Przyznaje
Nad finalną okładką planujemy jeszcze trochę popracować.

 

1max3d.jpg

2max3d.jpg

3max3d.jpg

Edytowane przez Xardas 666
błędy interpunkcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności