Skocz do zawartości

GameArt - Behind The Scenes/Inside the itp.


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę może od tego, że nie bardzo wiem czy zakładanie na coś takiego nowego tematu jest dobrym pomysłem, mam nadzieję, że mnie ktoś uświadomi (oby nie warnem :D ).

 

Pomyślałem sobie ostatnio, że można by stworzyć taki temat w którym moglibyśmy podrzucać filmy dotyczące szeroko rozumianego gameartu, przeróżne "Behind the scenes", "Inside the" czy też inne tego typu produkcje.

 

Nie wiem jak wam, ale mnie tego typu filmiki bardzo przyjemnie się ogląda, a przy tym są bardzo motywujące. Pozwolę sobie zacząć:

 

 

 

"Inside the Square" - ekipa Square Enix opowiada o tworzeniu gry Final Fantasy: Lightning Returns. Możliwe lekkie spoilery. (imo tutaj jest trochę więcej o samej grze niż o procesie tworzenia):

 

 

"Working at NaughtDog" - twórcy serii "Uncharted", "The Last of Us", "Jak and Daxter" opowiadają o pracy w swoim studiu:

 

 

"Uncharted: Drake's Fortune Behind the scenes" - opis chyba zbędny: https://www.youtube.com/watch?v=jWB0tAbMj8w

 

 

Cała playlista "Behind the scenes" o grze Uncharted 2:

 

 

Jeśli ktoś z was ma tego typu filmy/linki którymi chciałby się podzielić to zapraszam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy było już coś takiego, bo nie szukałem, ale jeśli nie, to ja jestem jak najbardziej na tak:)

Też chętnie oglądam prace za kulisami :D

Nie wiem tylko czy jest sens ograniczać się do samego gameartu, może by połączyć to z innymi filmami animowanymi itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś mi mignął już na forum spis takich rzeczy od filmów, ale jeśli czegoś takiego jeszcze nie ma to jasne. Uważam, że to dobry pomysł ;-)

 

I tutaj mam jeszcze "Evolution of Video Games 2 1958-2015":

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności