Skocz do zawartości

moment krytyczny pułapka na myszy


Rekomendowane odpowiedzi

hey witam i co kto tam chce. Mój pomysł to mysz która rozbraja pułapkę na myszy przy pomoy szlifierki kątowej wykonam go mam (nadzieję) w blenderze. Pasował by on i do drugiego tematu ale tu chyba lepiej. Chcę w tym projekcie poćwiczyć teksturowanie, które nie jest moją najmocniejszą stroną. Mam nadzieję że wyjdzie wmiarę realistycznie a jak nie to przerobię na kreskówkę zobaczymy zresztą.

no a tu konspekt

http://img295.imageshack.us/my.php?image=tak00010ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

pomysl fajny, mam nadzieje ze w ostatecznej wersji pojawi sie tez tak duzy kawal sera:D, w koncu pracka z jajem wiec i proporcje ostro zachwiane moga byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem czy nie zienię pierwotnego nastawienia i niepójdę bardziej w kreskówkę, mimo ze nienapotkałem jeszce trudności nie do przejścia, poprostu zobaczę co da lepszy klimat. A tu kilka renderów otoczeni, to bedą

 

mysie narzędzia w pudełku od zapałek bedą

 

one z tyłu więc mogą

 

być low poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudełko wymodeluj z cienszymi sciankami, i nie tak boksowato (pudełka są zrobione ze zgiętych kartoników)

kwadratowa rączka śrubokręta niewygodna chyba?

ogólnie radze użyć opcji chamfer edges.

nie robiłabym kreslówki, bo w kreskówce nie widać szczegółów modelu, kreskówkę można zrobić tak samo w paincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc zwęższyłem ścianki bo faktycznie były za szerokie, no i poprawiłem ten śrubokręt. NIe ma piły łańcuchowej ale zrobiłem piłę zwyczjaną taką ręczną a z elektro narzedzi bedzie szlifierka katowa.Tu mam pytanie do moderatora mianowicie czy moge postępy pracy pokazywać na innych serwisach mianowicie na blenderowni, poniewaz nie robię w maxie i ewentualne pomyły użytkowników maxa nie zawsze sa mozliwe do wykonania a n a blenderowni wszyscy robią w blenderz i mogli by dawać również konkretne wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałam już Leru, można dawać na inne fora, pod warunkiem że będzie wzmianka że to jest na ten konkurs.

 

a gdyby tak jednak piłę tarczową? wyglądałaby groźniej od takiej mechanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada: jeśli koniecznie musisz renderowac w internalu z AO to zwieksz ilosc sampli do powiedzmy 8,9 ale bardziej wydajne przy takim renderowaniu jest uzywanie Yafray'a z GI i z metoda Full i jakoscia cienia najmniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spidi ty naprawdę jestes taki głupi żeby na rendery próbne ustawiać 9 sampli?? No nic nie robie tego jescze w yafku bo nie ustawiałem jeszcze swiateł i się nie bawiłem w to jeszcze teraz jestem na etapie modelowania. I jak tak dalej pójdzie na nim zostanę bo wyjeżdzam na 2 tygodnie a nic nie zrobiłem ostyatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności