Skocz do zawartości

POJAZD 3D:-=NYSKA=-


Marcin_ps

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oh jak ladnie :) .Lakier jest tylko dlatego ze znudzily mi sie probne renderingi bez materialow ( \"karton\" ) a lakier moze bedzie nawet pordzewialy tam gdzie powinien ale to sie jeszcze okaze.Jesli chodzi o model to jak by cos mi nie gralo na blueprintach to schodze przed blok i sobie sprawdzam ( honzik masz u mnie [piwo] za spostrzegawczosc ) ubdejt niebawem ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol][lol] Loozack nie przeginaj cwaniaku tylko sam zrob HotRoda :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietlik ty to masz pomysly :P zrobilem render z innej kamerki i juz nie wyglada jak resorak dodalem trochu asfaltu na dol i robi sie calkiem przyjemnie ale to dopiero za jakis czas dzis paskudna pogoda wiec moze cos wieczorem wrzuce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no wiec chyba masz kola za male i ta poprzeczka na przedniej szybie za szeroka, postaraj sie oddac klimat tego samochodu, ten lakier kompletnie to psuje, pozatym narazie ok, fajny pomysl, czekam na updaty [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak kola sa dobre wieksze nie beda bo sa takie jak na printach co do belki to na printach jest taka jak na renderach na obrazkach jeszcze inna czekam az przyjedzie ta moja spodbloku to sprawdze na real kolor to tylko taka zabawa a zostaje ten co jest czyli niebieski ewentulanie bedzie jasniejszy + obtarcia rdza - to odbicie bedzie bardziej matowy to tyle jak dorwe maxa dzis jeszcze to wrzuce drzwi odsuwane boczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności