Skocz do zawartości

Obcy kontakt: Bez szans


SzU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, postanowiłem wziąć udział w bitwie gdyż obcy to bardzo bliska mi tematyka i fascynuje mnie ona od dziecka.

 

Moja praca będzie przedstawiać obcego atakującego ludzi w bazie czy też na statku kosmicznym, po wylonieniu sie z innego pomieszczenia. smugi swiatla i ujecie z przodu maja wzmocnic efekt.

 

zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

norden> wiekszy w kadrze czy wiekszy wobec ludzi?

 

Avenger> wlasnie nie chce takiego aliena

 

moim zamyslem bylo stworzenie wrazenia ze jego atrybutem jest bardziej szybkosc i kontrola duzej liczby konczyn niz sila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ta pracka średnio mi się podoba. Jest za zimna. Głowa obcego jest całkiem fajna, ale pysk niestety juz za bardzo alienowski. Nasze oko chętnie chciało by zobaczyc czegos nowego. Czegoś, co jeszcze nie było do tej pory. Pokazałbym zupełnie w innej scenerii, np. otoczonych żołnierzych obcymi, albo skradających od sufitu itd... Nie koniecznie egzekucje jak do tej pory namalowałes, bo nie smasznie to się robi, wtedy.

Czekam na postępy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by zlamac to niebieskie swiatlo jakimis odblaskami ognia... zeby nie bylo zimne...

i nie robic "egzekucji" tylko broniacych sie ludzi? na wieksze zmiany nie bede mial czasu, bo robie tez druga prace. poza tym Twoje propozycje sa bardziej alienowe niz aktualna scena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności