Skocz do zawartości

�Miłość w umyśle szaleńca�: Róża szaleńca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oto postanowilem wziasc udzial w bitwie. Temat wydaje mi sie dosyc ciekawy i pobudza wyobraznie :).

Moja praca bedzie porownaniem milosci szalenca do rozy. Roza - milosc szalenca choc piekna, ale delikatna i kuje, a inni ludzie powinni sie z nia obchodzic ostroznie.

 

Narzedzia: Painter 7, myszka.

 

Ponizej zamieszczam pierwszy szkic olowkiem:

(w rzeczywistosci troche wieksze)

 

roza_szkic2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm, szkicem sie lepiej nie sugerujcie bo to wszystko w trakcie malowania zmienia sie ;)

oto ostatni juz dzis upgrade, zmienilem troche to wszystko i zamieszczam takie orientacyjne zarysy platkow rozy itp.

 

roza_oko2.jpg

 

hm, wlasnie tak widze, ze slabo wypadam na tle innych uczestnikow jak narazie ;) ale jest to moj debiut na bitwie 2d :) bedzie to przynajmniej sprawdzian samego siebie ;>

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli te krople to lzy to juz widze blad :) przyjzyj sie jak ktos placze.Lzy nie leca z calej powierzchni oka, lae tylkoz koncika :) no chyba ze to nie lzy a pot ;P lza lecaca z koncika wyglada fajnie.Platkow i lisci narazie nie oceniam.

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, hm te krople pod okiem mialy byc jako rosa, pot cos w tym stylu ;)

No a oczywiscie ze platki nie beda takie o sobie tam, tylko beda jakby zrosniete z powieka i podonie lodyga bedzie zrosnieta

Jezeli mi sie wyrobie z tym co teraz mam do namalowania przed terminem to postaram sie jeszcze dlon domalowac trzymajaca roze

 

thx za komenty

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, niefajna \"poza\" pracy. Stanowczo optuje za tym, by płatki róży wyrasatły i obrastały oko, pozostawiłbym jedna łzę, spływającą z spojówki i krystaliczna, tak by stanowiła jedynie bump element kwiata. Poza tym sama róża która stanowi tu imho centrum pracy i jej emocji ginie gdzies w tym kawałku twarzy, wygląda to jak źle przyszyta łatka i zabija gdzies przesłanie. Samo oczko wyszło Ci fajnie, jednak jego otoczenie budowałbym juz jedynie z płatków.

No fajny tez pomysł by kwiat wyrastał z dłoni, ale imho nie w ten sposób bo kojarzy mi sie to raczej z naroślem niz cześcią dłoni. Zdeformowałbym palce, nadał troszkę secesyjny charakter i nagiął ich strukturę tak by stanowiły jedynie podłoże dla róży, niech ona pochłania elementy ludzkie w swym wdzięku, majestacie i szaleńczym smutku...

Heh ale co ja tam moge wiedziec, na szczeście sie nie znam [lol2]

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności