Skocz do zawartości

Miłość w umyśle szaleńca: Skrzypek


Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu postanowilem przystapic do bitwy, z jakim skutkiem zobaczymy...

 

Jako że wiekszosc osób przedstawa miłość szaleńca, do kobiety, postanowilem zrobić inaczej, moj bohater bedzie pałał miłością do instrumentów muzycznych. Na pierwszym planie bedzie tulił do siebie swoje ukochane skrzypce, tło zaś będzie stanowiło ciasne ciepłe wnętrze, zagracone resztą jego zbioru.

 

A tutaj początki pracy:

 

 

2DB01.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta twarz z twojej pracy wygląda troche jak Adrien Brody z filmu Pianista, ale kiedy spojrzalem na ogoł, w tej marynarce i wogle to wyszedl mi Rod Stewart...[lol2] hehe no nic- zarowno jedno, drugie jak i twoja praca zwaizana jest z muzyką więc to pewnie nie przypadek:D:D:D:cool:;):):P:ohyhyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi tak w pewnym momencie zaczal przypominac Brodyiego (co do Stewarta to raczej nie ;p) , a w sumie na poczatku wzorowalem sie na modelu z katalogu U.S. Poslo Association ;p

 

A tak na marginesie to zastanawiam sie wlasnie nad kolorkiem marynarki i koszuli, moze jakies sugestie...

 

Obecnie on mi zaczyna przypominac Presleya ;p jak go inaczej ulozylem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie za duzo zrobilem, bo jakies 20 min temu skonczylem rzeczy do budy, a wiec tak, fryzura zostaje stara, eksperymentowalem ze \'spokojniejsza\' ale wtedy mi sie jakos z presleyem kojarzyl.

 

Nie przejmujcie sie tymi szkicami i mnogoscia kresek, bo zawsze tak wygląda mój pierwszy szkic, a potem na kolejnych warstwach redukuje ich liczbe - ot taka dziwaczna maniera

 

 

2DB02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dość poważne pytanie natury DTP, nie wiedzialem gdzie je moge wcisnac, wiec pytam sie tutaj, mam nadzieje ze nikt mi za zle tego ne bedzie mial:

 

Mam plakat w RGB, a musze go wydrukować w drukarni w wiekszej ilości sztuk, wiec jak przekonwertowac go do CMYK\'a zeby kolorki na wydruku były maxymalnie zbliżone do tych na moim monitorku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jak konwertuje na kompie to RGB prawie niczym nie odbiega od cmyka, jak drukuje na plujce tez nie mam duzej roznicy, ale jak to dalem do wyruku to juz duzo gorzej... moze to kwestia profilu koloru, tylko nie wiem jak skalibrować wszystko ze by to co mam na monitorze odpowiadalo temu co sie wydrukowalo w drukarni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności