Skocz do zawartości

Fotografia: kącik rudegolwa!:)


rudylew

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :) pozwoliłem sobię na otwarcie kolejnego ciekawego tematu.

 

Na samym początku nic nie wiedziałem o fotografii, teraz jest lekka poprawa więc jesli znajdziecie jakies wady w moich fotografiach to walcie bez ogródek! :) Pomoże mi to w dalszej nauce :)

Mój sprzęt to Rollei da10 i pc :)

 

Zapraszam do komentowania;

 

Pierwsze zdjęcie nosi tytuł: "Kubistyczny miejski las"

654900.jpg

 

 

Kolejne zdjęcie to "Rondo"

653683.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kuciel Pierwsze zdjecie robione niedaleko Sagrada Familia.. blisko Polskiego sklepu Krakowiak w Barcelonie.

Drugie zaś około 90 km pod Barceloną aż za górami Montserrat od strony Barcy. Taka mała miejscowość po prostu Utopia.. same wille :)

 

pikSar O widzisz dobre spostrzeżenie kadr mam lekko przekrzywiony. Dzięki w kolejnych fotach będę na to już bardziej zwracał uwagę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża jest świetna, z tym budynkiem "doczepionym" z jednej strony powoduje ciekawe wrażenie optyczne, jakoby sama ona lub kadr był przekrzywiony, ale jak się przyjrzeć to chyba tak nie jest. Podobają mi się bardzo barwy tego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża jest świetna, z tym budynkiem "doczepionym" z jednej strony powoduje ciekawe wrażenie optyczne, jakoby sama ona lub kadr był przekrzywiony, ale jak się przyjrzeć to chyba tak nie jest. Podobają mi się bardzo barwy tego zdjęcia.

 

Jeśli natomiast chodzi o drugie zdjęcie to też jest Ok, niewiem tylko czy było to w ogóle możliwe (nie wygląda na to), ale ja prawdopdobnie starałbym się uniknąć tego kosza. Osobiście na zdjęciach tego typu staram się zazwyczaj gubić elementy, które wywodzą się z naszych czasów (kable, lampy i wszystkie inne wytwory współczesnej cywilizacji). Jest to jednak tylko taki mój wymysł i sam nie zawsze się do niego stosuję. Niewiem czy się z tym zgodzisz :)

 

Pozdrawiam

Lukas8410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kubeł na ostatnim zdjęciu wygląda jak armata, z której wystrzał osmolił biedne i tak fasady.

Najbardziej podoba mi się to właśnie zdjęcie, ze względu i na temat i wykonanie.

No i weź wyprostuj to rondo, bo ciągle mnie straszy, gdy tu zaglądam. ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

1.) Wieża, zegar, wiem ze kadr zamierzony itd itd ale nie podoba mi sie

2.) Zdjecie 2 juz fajne, ale ja Cie blagam- nie dawaj tych ramek ;) hehe i pokaz cala lawke- nie ucinaj jej ;) ale ogolnie na "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigles - to była chwila juz jak zabrałem się za to zdjęcie na kompie to nie moglem go porawić i juz tak zostało. ale dlaczego wieża Ci nie podpadła do gustu ? to nie mam pojęcia mi się własnie to zdjecię bardzo podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko fotka trochę aberacji ale poza tym sympatycznie :)

 

ej, druga fotka w tym wątku rozpierniczyla mnie

 

te góry w tle są meeeeeega

 

 

Dzięki chłopaki.. za słowa wasze :) hmm. Illy ale mnie zaskoczyłeś.. to chyba najładniejszy post jaki czytałem :D:D hehe

 

korzystając z okazji :D:D zamieszczam kolejne foto.. troszkę po liftingu ale mi się podoba.. cały układ jest zamierzony aczkolwiek i tak przemawia przez to foto chaosik..

Nazwa Fotki "Tajemnice Grachotów"

69863388a71cf60a.jpg

zachęcam do postowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem co jest z tym ostatnim chaosikiem ale obraz mi lata, raz patrze wszystko leci w lewo patrze za moment teraz w prawo. Za ostre masz tez przepalenie na scianie jest nienaturalne. Mogles tez ta reklamowke sciagnac...

 

P.S

juz wiem dlaczego mi lata bo ciezar masz po lewej stronie a wszystko leci w prawo...;P ... czepiam sie;P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. nazwę to tak: szczegółowy jesteś :)

 

co do reklamówki to wolałem nie ryzykować... po drodze musiałbym pokonać tyle przeszkód, że napewno zarobiłbym parę gratisowych zadrapań a co gorsze złamań otwartych .. ! ehh.. moze przesadzam.. hehe :)

 

OD kiedy Tajemniczość jest naturalna ??

 

pozdrawiam i dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o tajemniczosc, ale widac ze wyciagales swiatlo PSem ;P Piszesz ze uklad zamierzony no to co tam robi ta reklamowka :lol: Szczegolowy ;P i czepialski -tutaj chyba o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat szczegółowości to było stwierdzenie a nie osąd co bardziej oskarżenie.. broń Boże.. każdy wie że bez krytyki czy wytyku szczegółów nie osiągnie się lepszych efektów na przyszłość i za to Ci dzięki..

 

Praca po liftingu.. to wg mnie raczej nic złego.. najważniejsze jest osiągnięcie zamierzonego celu. :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

niby muchy się budzą ale moje jakoś tak w kamiennym śnie jeszcze :D:D heh.

 

a tak poważnie to widzę że temat much się tu rozkręca więc i ja coś wykombinowałem..

 

"Nawet takie muchy! --> Lewitacja drogą poprzez śmierć gdzieś w nieskończoność..

 

szkoda tych istot "

 

826083.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaje takie foto z przesłaniem:) jak to wygląda?

 

1021659.jpg

 

Zdjęcie moje ma na celu przypomnieć, że wszystko się kiedyś kończy:/ i zaczyna nowe... Ropa się końćzy lecz szukamy alternatywnych środków napędowych .

 

ps.

Kiedyś na murze budynku na skrzyżowaniu Warszawskiej i Obrońców Tobruku w Olsztynie widniał napis:

 

"BOżE POZWóL BYM POTRAFIł,

GDY OJCZYZNA MNIE ZAWOłOA,

ZAMIAST PIERSI WYPIąć DUPę!

BO TA ROPA NIE JEST MOJA!!!"

 

elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everymanTakie rzeczy można znaleźć w Olsztynie na posortach - stare aczkolwiek funkcjonujące nie wiem jak to nazwać.. magazyny.. Uniwersytetu.. taki ośrodek a co tam dokładnie robią to nie wiem.. ach pomidory pod folią uprawiają :)

 

purple no właśnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności