Skocz do zawartości

Fotografia : Robertus - UP UP :) 10.09.2007


Robertus

Rekomendowane odpowiedzi

Huh, wysypało się ostatnio postów fotograficznych więc postanowiłem też coć wam pokazać od siebie :)

Na początek zajawka czego będzie najwiecej hehe.

Narazie w takich klimatach się obracam i kocham to cholerstwo :)

 

Lecimy:

 

Skylines

 

skylines.jpg

 

Przesąd

 

przesad.jpg

 

Industrial Express

 

ind_express.jpg

Edytowane przez Robertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Huh, male zainteresowanie wątkiem ale zrzucam to na ciezki temat :) Wobec tego dzis cos z innej polki , czyli zwierzaki ...

 

C&C are welcome :)

 

Na pierwszy ogien zdjecia robione jeszcze Canonem A60 z własnej roboty makro.

 

Kitty I

 

kot_02.jpg

 

Kitty II

 

kot_03.jpg

 

Kitty III

 

kot_06.jpg

Edytowane przez Robertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotki te wczesniejsze, kot taki sobie, ...male zainteresowanie prawdopodobnie dlatego, ze wlanie fotki sa dobre:) a tu trzeba sie polansowac, zagadac, jakim to sie nie jest z(@#$@m fotografem, pochwalic sie sprzetem za $$$$ a nie pokazywac przyzwoite fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i drugie są jak dla mnie za bardzo szopowane-przyznaj się co tam majstrowałeś przy nich;) trzeci-do sekretnego miejsca to mu jeszcze brakuje tak z paru kilogramów sekretności...ale jak by był jakiś dymek-jakaś mgiełka i lekko ciemniej(mroczniej) i to światło dostawało by sie do środka przez pryzmat tego dymu czy mgiełki to...całkiem dobrze by było-musisz tam jeszcze raz pójść,zamknąć drzwi i nakopcić szlugów :D

do ściany_Nie mam więcej pytań:D jest świetna:D świetny pomysł i dobra realizacja, ale coś człekokształtnego bym wsadziła pod to okienko:D np. ktoś ucieka, próbuje się dostać do drzwi-do wyjścia,albo pod oknem na podłodze siedzi skulona mała dziewczynka i płacze...do tej scenerii pasowałby jakis głębszy przekaz, coś o ludzkiej naturze...

Wcześniejsze fotki też mi się podobają bardzo,masz ciekawy styl i widać,że zauważsz dużo ciekawych efektów, ciekawej perspektywy i łapiesz to na fotografii.

Wrzucaj ich więcej to będziesz miał pewnie więcej komentów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

Wątek odkopany hehe :)

 

Najpierw porusze temat 'stylizacji o obrobki', ogolnie zawsze zrodlem jest plik Raw.

Stylizuje 'delikatnie' glownie kolorem,kontrastem, zadnych filtrow PS'a, jesli sie to wywazy to mozna uzyskac b. dobry efekt koncowy.

 

Nigdy ale to przenigdy nic nie inscenizuje :) łapie miejsca takie jakie były, dlatego brak u mnie elementu ludzkiego, tylko historia i ja hehe.

 

Inaczej tez odbieram pewne miejsca, z sentymentem i pamietajac co czulem bedac tam.

"Secret Place" byl robiony w piwnicy opuszczonego szpitala psychiatrycznego wiec widz tego nie poczuje w 100% :) bo tego sie nieda opisac hehe.

 

Jeszcze raz dzieki za wizyty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności