Skocz do zawartości

jordans

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum więc prosze o wyrozumiałość, każdy z was kiedyś zaczynał :), Ok do rzeczy:

 

Mianowicie potrzebuje fachowej porady kogoś kto zajmuje się profesjonalnie grafiką 2d i 3d, chodzi o sprzęt. Mam do dyspozycji tylko 3000 zł a chce złożyć możliwie najmocniejszą konfigurację sprzętową na jednostkę do grafiki. Pytam osób doświadczonych znających sie na rzeczy. W moich założeniach komputer powinien wyśmienicie radzic sobie z wielogodzinną grafiką 2d w dużej rodzielczości (praca tabletem, swobodne wielogodzinne, szybkie operowanie np. dużymi pędzlami w Corel Painter 11, Photoshop CS3, Corel draw), jak i udźwignąć spokojnie proste animacje 3d początkowe (3dmax9.0)

Bardzo porsze o podanie pełnej specyfikacji

tj

1 płyta główna

2 procesor

3 karta graficzna

4 ram

5 zasilacz

6 dysk

7 obudowa

8 (bez napędów DVD i karty muzycznej bo to chce przełożyć ze starego)

 

Jeszcze raz dziekuję serdecznie za wszelką pomoc, proszę tylko aby głos zabrały osoby, które są w temacie, które znają się na rzeczy, bądź sprawdziły kofigurację dodam że kupełem niedawno skłądaka ze sklepu za ponad 1500 zł (za jednostkę) i nie dało to rady, zwracam się wieć z pomocą do profesjonalistow.

 

THX;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim prosze zapoznać się z regulaminem, mamy zasady do co nazywania wątków, pytanie dotyczy sprzętu a zostało zamieszczone w "Wolnych dyskusjach"?

 

Jest dzial HARDWARE gdzie przenosze ten watek. Ale podobnych pytań było wiele. Warto też przejrzeć inne wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności