Skocz do zawartości

\"Be there\" pdf magazyn.


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

(chwilowa strona www magazynu)

 

http://ozorowski.com/bti/

 

Ostatnio moj dobry kolega wspomnial cos o tym magazynie, (na razie nie powiem szczegolow, bo nie wiem jak to bedzie).

 

Sprawdzilem ta www, sciagnalem 2 numery (pdf) i musze powiedziec ze dla mnie extra. Z tego co się dowiedzialem to bedzie to wydawane w druku jezeli beda chetni. Nie wiem jak Wy, ale ja bym chcial cos takiego miec zwlaszcze ze moj kolega... oj ale mialem nie mowic.

 

Ilustracje do tego magazynu robia (ponoc) nie byle kto, np Wojtek Krosnowski, z tego co sie dowiedzialem, znana osoba w grafice 2D.

 

Dziwi mnie fakt ze niegdzie wczesniej o tym nie slyszalem...

 

Szkoda, bo dla mnie cos pieknego, lubie taki styl. Na poczatku myslalem ze takie prace mozna zobaczyc tylko w CA magazynie i ze nie robia czegos takiego Polacy. A moze za malo sie orientuje w 2D?. Tak czy owak polecam.

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciezko to nazwac magazynem. ot kilka cienkich pracek rznietych wcale w nie najlepszy sposob. no ale jest `trendy`. co do polskiego wydania ca to wyglada jakby ktos przepuscil przez translatora. oryginal brytyjski spoko ale polisz werszyn to szit totalny.

 

rendernode tez w duzej czesci (jesli nie w calosci) robia polacy a jakie fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier: podchodz z wiekszym dystansem do wypowiedzi innych userow forum. tak juz jest ze gdy na zochodzie mowi sie `wow` my polacy mowimy `buee`. nie zmienia to faktu ze na forum jest rodzinna i przyjacielska atmosfera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności