Skocz do zawartości

Wacom Bamboo - nie działa!!!


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie Wacoma Bamboo, tego czarnego. Wcześniej przez kilka dni korzystałem z Bamboosa kumpla (tego starszego, białego) i wszystko było gicior.

 

Podłączyłem nowego i też działał. Zachciało mi się tylko zainstalować nowe stery z płytki. No i po restarcie kompa już nie działa. Ani jeden ani drugi. Sprawdzałem na innym kompie i wszystko ok. Robiłem reinstalke juz 5 razy, czyściłem rejestry i wciąż to samo. Różne stery próbowałem i dupa.

 

USB mi działa, bo jak podłącze myszke to ona działa. Ale sam tablet nie chce ruszyć.

 

HELP PLS, bo nie chcę robić formata dla głupiego tableta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To moze zainstaluj nowe stery ze stronki Wacoma, bo te na plytce prawie zawsze sa starsze niz te na stronie.

 

http://www.wacom.eu/index2.asp?lang=pl&pid=29&gm=4

 

Mnie moj tablet zaczal znikac losowo - raz dzialal raz nie dzialal. Pomagalo odlaczenie go na jakies 20 sekund z USB i ponowne podlaczenie. Po zainstalowaniu najnowszych sterow problem ustapil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem jak ty Juzwa. Zachciało mi się przeinstalować stery. No i koniec. Tablet niby działa ale zero kontroli czułości, zero wykrywania obszaru tabletu... działa trochę tak jak myszka. Wywalałem wszystko, instalowałem ponownie.. zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na dziwne zachowanie tabletu pomoglo:

- odlaczenie tabletu

- wywalenie sterow do niego

- restart

- podlaczenie

- zainstalowanie najnowszych sterow

 

chociaz problem mialem raz jedyny, wiec nie wiem czy powtazanie tej procedury skutkuje podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności