Skocz do zawartości

[KUPIĘ] Autodesk 3dsmax 2010


Karkosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak w temacie. Interesuje mnie kupno licencji komercyjnej.

A jeżeli ktoś jest w temacie to o wytłumaczenie jak to wszystko z tymi licencjami działa i czy kupowanie starszej wersji jest opłacalne. Prosze o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przeniesienie licencji proste nie jest, domyślam się że oficjalnie niemożliwe. Chyba tylko firma która ogłosiła upadłość może oficjalnie odsprzedać soft autodesku. Nieoficjalnie można próbować rozmawiać z jakimś przedstawicielem, może się ugną i pozwolą, pewnie z zamian za jakiś zakup subskrypcja, upgrade itp. Jak w tym deal'u nie będzie kasy dla autodesku to nie wierzę że pozwolą :)

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję nie ma problemu z przeniesieniem licencji. Autodesk podobno wymaga przy tej okazji zaktualizowania do najnowszej wersji ale wydaje mi się że nie mają prawa tego wymagać więc można ich przycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej dozwolone, od 1 lutego 2012 zmieniła się polityka firmy. Sam chcę sprzedać 3ds maxa 2012 i to co otrzymałem w odpowiedzi od Autodesku.

 

"Witam,

 

W odpowiedzi na wiadomość przesyłam informację o nowej procedurze transferowej Autodesku. Od 1 lutego 2012 zmieniła się polityka Autodesku i do wersji 2010, 2011, 2012, 2013 transfer/przeniesienia licencji dokonuje się samodzielnie przez stronę producenta wypełniając i załączając odpowiednie formularze. W takim przypadku nie ma opłaty transferowej.

 

 

1.Jeden z poniższych powodów transferu:

 

- Sprzedaż aktywów przedsiębiorstwa

- Połączenie firm

- Przejęcie licencji przez firmę powiązaną kapitałowo

- Przeniesienie/zbycie aktywów firmy

- Rozwiązanie spółki (i podział majątku)

- Prywatyzacja

- Darowizna na rzecz organizacji non-profit

- Transfer pomiędzy instytucjami edukacyjnymi

 

 

2.Dotyczy nie więcej niż 5 licencji (jeden TOL na miesiąc).

3.Dotyczy bieżącej wersji (2013) lub wymienionej 2012, 2011 i 2010 (subskrypcja nie jest obowiązkowa).

4.Dotyczy wersji komercyjnej

5.Dane licencji odpowiadają dokładnie temu co jest w bazach Autodesk

6.Transfer odbywa się na Terytorium obowiązywania licencji (UE + EFTA)

7.Obie strony transferu to osoby prawne a nie fizyczne.

8.Kompletny i poprawnie wypełniony druk transferu.

9.Dołączenie dokumentów poświadczających powód transferu

10.Podpisy obu stron

 

W tym przypadku mówimy o transferze standardowym i nie ma dodatkowych opłat!

 

Jeśli spełnia Pan jeden z tych powodów, proszę dokonać transferu korzystając z tego linka:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=18269590

 

Jeśli natomiast rocznik oprogramowania jest starszy niż wyżej wymienione tj. 1998, 1999, 2000, 2001 (..) 2008 oraz 2009 należy najpierw zaktualizować produkt do wersji aktualnej tj. 2013.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt z infolinią Autodesk.

z pozdrowieniami Autodesk"

 

Więc nie trzeba nic upgreadować, kupować subskrypcji, wszystko jest darmowe i odbywa się przez internet. Autodesk ma FAQ i wyjaśnia kolejne kroki, a jak coś to można dzwonić na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności