Skocz do zawartości

kulki ervila


Gość ervil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba jednak rozumiem tego pana bo też mnie poniosło to jak zobaczyłem ,że Corion gorzej wypadł od tego badziewia na DTM co miało 3. miejsce To był temat Maximum 3d a nie pomysł na abstrakcje. Chyba jury coś się pomieszało bo wg. mnie to trudniej zrobić coś a`la Corion i co pokazuje możliwości grafika niż kulki, które są pokazane przez pół godziny. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mówiąc to nie wiem czy to był soundtrack mellodequ'a bo nie słyszałem całego z filmem :/ ale film był. Poza tym Mąderek (jeden z jury i prowadzący DTM) wspomniał o tym, że patrzą na ruch postaci bardziej. W Corionie był a w animacji "III" zero. Tylko jakieś kulki na takiej samej zasadzie zrobione jak w animace powyżej. Chyba komuś się pomyliły tematy konkursu bo Maximum 3d to raczej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, 'III' w przeciwienstwie do Coriona ( pierwsza wersja z ost z matrixa ) czy Ringu to filmik oryginalny, przedstawienie bryl niemozliwych w czasie - to nawet wiecej niz 3 wymiary:) Film to nie tylko animacja ale tez pomysl a tam pomysl napewno byl, chociaz filmik ogladany w calosci jest smiertelnie nuzacy, gdyby byl przyspieszony tak z dobre 10 razy:). Nie wszystkim taki klimat odpowiada, nie dziwie sie ze jest to dosc kontrowersyjny werdykt. Mnie sie tam kulki podobaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś bardzo prościutko idzie zrobić za pomocą softu 3d i post. Po kilku miechach nauki można spokojnie coś takiego zrobić. Sam kolo z jury powiedział , ze głównie patrzą na postacie. O wiele więcej umiejętności potrzeba by robieniu takiego Coriona aniżeli III. Kiedyś widziałeś w TV pokazane dwa kwadraty. Czarny a w nim biały. i taki obraz był sprzedawany za kilka tysięcy dolarów!! poważnie. I mówili o jego autorze , że bardzo dobrym malarzem jest i że to genialny pomysł z tymi kwadratami był. Mam podobne wrażenie z tymi pracami. Ta praca nie trafiła na ten konkurs co trzeba moim zdaniem. Ciekawe na kogo by prędzej patrzeli przy zatrudnianu do pracy. Kulki,które są nudne jak flaki z olejem czy animacja nad którą trzeba pogłówkować. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mellodeque: zloz jakies odwolanie, piąteczke z plusem sobie wystawil koles.. co za paranoja. A swoja droga gratulacje :)

 

Sam watek wg mnie nadaje sie do zamkniecia przez tytul. Bo jak mam to rozumiec - jakie forum, takie maksimum 3D? Kiepski zarcik. Zamiast zamykac.. zmienilem tytul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' Czarny a w nim biały. i taki obraz był sprzedawany za kilka tysięcy dolarów!! poważnie.'

Powaznie to wstyd niepamietac nazwiska pana ktory ten kwadrat pacnol. Nie chodzi o to zeby sie napracowac tylko zeby zrobic interesujacy filmik, owszem w Corionie animacja postaci byla ale z nog nie zwalala, nie umiejszajac pracy wlozonej w Coriona za ktora autor otrzymal wyroznienie.

 

'ja sam bym cos takiego wymodził(...)' Wymodz. Po wszystkich konkursach ktos wietrzy spiski, najczesciej ktos kto nie wygral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A m się "III" podobało. Od dawna nie było tak niekonwencjonalnego podejścia do grafiki. Pomysł bardzo fajny (inspiracją był Escher?), natomiast gość troszkę przymulił "martwymi" klatkami gdzie nic się nie działo (być może chciał dać czas na ewentualne przemyślenie przed kolejnym ujęciem?).

 

"Corion" tez byl niezly, dlatego ze autor wprowadził bardzo fajną kolorystykę i trzymał się jej do końca. No i ze to praca zrobiona z rozmachem przez jedna osobe. Choc nie uniknęła kilku błędów, to jest git.

 

Nie dokonywalbym "ogolnego" porownania tych prac. To tak jakby sie pytac, co jest lepsze: cukier czy sól...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky: ja w tym filmie nie widziałem nic "interesującego"... "Corion" - żeby więcej było takich filmów a nie czegoś w stylu Maximum 3D.

 

aha... jeśli uważasz, że był to normalny i sprawiedliwy werdykt to naprawdę brak mi słów... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' Czarny a w nim biały. i taki obraz był sprzedawany za kilka tysięcy dolarów!! poważnie.'

Powaznie to wstyd niepamietac nazwiska pana ktory ten kwadrat pacnol

 

Malewicz

 

CZARNY.jpg

 

pacnol rowniez czarny kwadrat na czarnym tle i wiele innych i chodziło o suprematyzm ;)

i zgadzam sie "Nie chodzi o to zeby sie napracowac tylko zeby zrobic interesujacy filmik" ale ten filmik nie jest chyba interesujacy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności