Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ferrari F355 Spider


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaprezentować swój najnowszy model, przeznaczony na bitwę "samochód 88-95".

Jakby zebrać wszystkie godziny do kupy to wyszłoby jakies 2 tygodnie modelowania dzień w dzień. Ale spoko nie jestem no lifem, razem praca zajęła jakieś 4 tygodnie. ;)

Czekam na wasze opinie.

3ds max + vray + photoshop (post)

nowa wersja:

ferrarid.jpg

stara wersja:

przod

tyl

clay:

frontclay.th.jpg backclay.th.jpg intcaly.th.jpg

 

pozdro!

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model wyszedł bardzo ładnie i gładko. Render raczej taki zwykły, bez polotu no i chyba zapomniałeś zmienić materiał w przednich lampach.

 

ps. nie poprawiłeś tego wlotu o którym kiedyś pisałem, powinien być szerszy, zobacz że w rzeczywistości nie ma takich dużych odstępów między wlotem a lampami w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu bardzo ładne wykonanie :) Coś mało wypowiedzi pod Twoją praca a wyszła naprawdę dobrze, widać że się postarałeś. Z niektórymi elementami można by się jeszcze pobawić w szczegóły.No ale gratuluję skończenia jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty. nie no, po czesci to moja wina, bo nie przyłozylem sie za bardzo do rendera i wyszlo... tak sobie. i pewnie przez to nie wiadomo czy komentowac pozytywnie czy negatywnie :P

przysiąde to jeszcze. bardzo mozliwe ze jeszcze go zobaczymy na otwartej przestrzeni :)

@pecet ah masz racje sorry zapomnialem calkowicie o tym, ale mysle ze to z łatwoscia da sie poprawić.

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedź jeszcze nad modelem i renderem, render jest poprostu 'poprawny', faktycznie w ciemnym studiu i z mocniejszymi miękkimi refleksami może wyglądać dużo lepiej ;) Model też możesz dopieścić, w clayu we wnętrzu wychodzą babole na rogach. Jest naprawdę fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już jesteśmy przy wnętrzu to zwróć uwagę na pedały (nie chciałem zeby tak zabrzmiało), są zrobione z pudełek, oraz okolice tunelu środkowego są strasznie kanciaste na mój gust (porównując np. do miękkiej linii tapicerki drzwi i deski rozdzielczej, albo tak jest). Udało ci się uchwycić jego piękno, tak jak ci pisałem kiedyś w WIPie i podoba mi się.

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności