Skocz do zawartości

Scena3D: sypialnia


polon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm...heh no tak poczatki początków :)

 

Tak na prawde to nie wiem co napisać bo niewiele jest zrobionego. Powiem tak. popatrz sobie na sypialnie swoich rodziców lub znajdz sobie jakąś prosta w jakimś katalogu i spróbuj ja zrobić tak samo. Masz problemy z światłem, proporcjami, dobrym ułożeniem kamery itd. Modeling też nie jest bogaty bo masz za mało modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, generalnie to ustawiłem pierwsze lepsze światło zeby modele było widać, jeszcze mam w planie szafeczki dowynamodelować jak i rowniez roślinki jakoweś także, ujecie tez takie tylko wipowe, to dopiero poczatek modelowania zeby bylo jasne, ale dzieki za opinie

 

EDIT

problem z proporcjami? prosiłbym o jakies szczegóły, bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafki i lampki dorobiłem no i kabel oczywiście

 

jednakże zastanawiam sie jak by ustawić kadr i co wstawić pomiędzy firanę a szafeczke. Myślałem nad komodą lub rośliną jakąś, może palmą. pozatym jeszcze nad łóżkiem dam obraz jakiś oraz chciałem takie doniczki podwieszane na łańcuszkach wstawić w scene, na przeciwnej scianie niż szafki albo wzdłuż okna. Zastanawiam sie czy ta półka na ścianie taka pasująca jest

 

test03vf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu.. jasno. Ale ok, nie ma jeszcze materiałów, zobaczymy jak one zareagują na takie swiatło, bo jak na razie wszystko się zlewa. Dorób listwe przypodłogową. Pozatym kółeczka na karniszu są chyba za ciasne, ciężko byłoby szarpnięciem je przesunąć (to sie nazywa maksymalne czepialstwo i upierdliwość, ale zależy nam na realizmie, co nie? :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz mam taki problem, szyby;generalnie zrobiłbym bez ale ze mam okazje sprobować nowych roziwązan to szyby dodałem, tylko niech ktoś mi powie czemu te szyby sa czarne,

 

test09jb3.jpg

 

a także dodałem kwiatka

test10wc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności