Skocz do zawartości

projekt-sam.terenowy w polaczeniu z miejskim


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...ostatnio zaczełem kolejny projekcik...jesli chodzi o 2d...chce sobie zrobic szereg szkicow a potem oficjalna wersje samochodu terenowego...a takze samoachodu ktory bedzie dobrym miejskim autem...a co wyjdzie zoabczymy...jest to moj pierwszy projekt do ktoregopodchodze na powaznie...gdyz chce w przyszłosci jak sie uda zdawac do jakiejs szkoly poswieconej designowi samochodow...narazie to co tu bede prezentował same pomysły na kształ ..przod ...tyl...itp...obecnie jestem na etapie przodu...bo bok praktycznie juz mam rozrysowany...kolejnosc szkicow bedzie pokazywac....kolejnosc mojej pracy nad projektem... z jednym wyjatkiem obrazek z perspektywy narysowałem ostatnio.......1 obrazek z boku samochodu...ukazuje pierwsza wizje mojego konceptu....2 kolejna ktora wydaje mi sie zdecydoanie lepsza od 1...potem perspektywa...i licze na wase komenty oc zmienic co poprawic...moze widac jakies wieksze bledy?....ps..bez kolorkow bo to tylko pomysły:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurde moze mam glupie skojazenia ale wyglda troche jak polaczenie GMa Sequela + jakims conceptem renaulta ale tak skoro juz ma byc taka zalamana lina nadwozia przez przednie nadkole to powiem ci ze w troszke mniejszym stopniu tu troche za duzo ciachnales pewnie juz w 3d dziwnie by to wygladalo wychodzily by badziewne zalamania co pewnie by zniszczylo linie nadwozia.no i w perspektywie dziwnie wyglada tylnia czesc dachu coc mnie nie sluchaj ja sie tam nieznam :) i wole kamerki zamiast lusterek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny super projekcik. Tylko pozazdroscic.

 

EDIT:

Bok na obrazku #1 jest wedlug mnie najlepszy. Zwlaszcza te cudowne zalamania przy tylnej szybie bocznej + to zagicie karoserii nad przednim kolem. Miodzio.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku-jesli chodzi o dach..to takie bylo załozenie zeby z tylu byl troche podniesiony...jesli chodzi o załamanie to dobrze ze powiedziales bo rzeczywiscie dziwnie wyglada.,..nie widac odległosci nadkola od maski ktora powinna tam byc

 

Kome-moze sie kiedys cos wymodeluje z własnego projektu..ale poki co umiejetnosci za slabe:(

 

Ra-dzieki:p

 

ps...wmiare czasu bede dorzucał kolejne projekty z dalszego etpau pracy:p...bo naarzie to wstepne szkicowki tylko:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema jak wczesniej mowilem traktuje ten projekt bardzo powaznie i obecnie jestem na etapie przodu i tyly.....gdyz linie boczna mam juz opracowana...jedenak ostatnio troche miałem troche mało czasu gdyz szkuma szkoly...:(...jedyne co mi sie udało to opracowac kolorystycznie moj wczesniejszy projekt w programie alias ...jest t moja pierwsza pracka na tablecie wiec nie jest zbyt dobra no ale coz:p....oto efekty...ps niedługo dorzuce szkice przodu i tylu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz co kurcze te przednie lampy mi nie pasuja sa jakby za male i wogole ja bym je bardzej poszerzyl do do srodka symetri jakos tak :) i tam wlozyl jakies led-y byle nie okragle jak w twoim wypadku a tyl dachu dalej mi sie nie podoba :D ale ogolnie jest niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..no bo ile mozna komentować udane szkice czterech kółek...dla mnie ponieważ to szkic do te samochody bardzo od siebie się nie różnią tzn nie zadziwiają mnie AAAŻ TAAK ..ot takie tam samochodziki miejskie w niektórych miejscach lekko udziwnione....dobrze ci to wychodzi i często zamiast komentów poprostu tylko obejze:) jak coś będzie mi się nie podobało to napisze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o wrzucanie szkicykow to poprostu je wrzucam bo jak zaczolem watek a cos robie w tym kierunku to poprostu kontynuuje to:p...a jesli chodzi o to ze w watku pokazuej tylko autko to....no coz takie mam juz zboczenie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności