Skocz do zawartości

Praca dyplomowa - 4 students


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Maturzyscy mieli swoj temat o maturach i sie zalili jaki to swiat niesprawiedliwy dla nich, i MENis tez i wogole. A ja bede odmienny i zaloze topic dla tych wogole pokrzywdzonych przez los.

 

Studencie!

Jesli piszesz w tym roku akademickim prace dyplomowa (licencjat, magisterke badz doktora) to podziel sie z nami w postepie prac, przygotowaniach, tematach. A nuszwiedelec pomozemy tobie.

W kupie sila :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Jestem obecnie na magisterce na kierunku "Informatyka i Ekonometria" bronie sie za pol roku :P. Tematem pracy magisterkiej sa "Metody multimedialne wykorzystywane w reklamie" (wszystko w pracy bedzie krecic sie woqul prezentacji multimedialnych ) pomocy raczej jako takiej nie potrzebuje licencjat napisalem to i to napisze :). Jedyne co to moze jakies dodatkowe informacje z netu , tytuly literatury polskiej i anglojezycznej.Ogolnie poszukuje info na temat " jakie sa metody mierzenia skutecznosci takich prezentacji mutliedmailnych , metody ich tworzenia itp".. JAkby ktos znal jakies wartosciowe strony tytuly ksiazek to bylbym wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome ja zamiescilem tu swoj temat bo moze zanim zdaze napisac prace ktos bedzie mogly mi podrzucic jakie pozycje w literaturze badz adresy w necie do ktorych sam nie dotre albo jakies dodatkowe pomysly . Nie prosze nikogo o napisanie pracy i stworzenie projektu bo sam to sobie zrobie ale jak juz pisalem wczesniej wiadomosc nigdy za wiele.

Jestem rowniez przeciwny aby w tym watku umieszczane byly ogloszenia typu pisze prace etc. nie o to chodzi . Watek ma byc posiwecony wymianie informacji , pomyslow , pozycji w literaturze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Prosze Was o pomoc wiem ze dosc nietypowa ale coz warto i ten sposob sprawdzic. Obecnie jestem na etapie wyboru tematu na magisterke i niebardzo wiem jaki:(. Czasu coraz mniej i w najgorszym przypadku dostane pytanie odgornie a tego bardzo bym nie chcial. dllatego zwracam sie do Was do bardziej doswiadczonych. Dodam tylko ze jestem na specjalizacji"Grafika komputerowa i multimedia" z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka,

 

temat fajny choć nie pisze tego postu z nadzieją, że wszyscy rzucą się mi z pomocą i za mnie zrobią :P. Ambicje i honor mam, a Bozia rączki dała, to pracować mogę...

Co do tematu to zostały mi 2 ostatnie semestry i zdecydowałem się na specjalizację z animacji. Tematu nie mam jeszcze dokładnie zatwierdzonego, ale będzie to mniej więcej wizualizacja starożytnego Rzymu. OczYwiście ta najbardziej reprezentacyjna/słynna część, czyli Forum Romanum i okolice :D, ew. jescze parę słynnych budowli. Całość będzie robiona w maxie + PS, jakiś programik do cięcia ofkoz,

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga z tym udostepnieniem tresci, bo za takie cos mozna o plagiat byc oskarzonym. wiem bo sam doswiadczylem, ironicznie bo na przedmiocie "ochrona danych":] ale jesli chodzi o jakies linki itp jestem jak najbardziej za, byle nie czerpac "zywcem" z wyzej wymienionych.pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki plagiat? w kazdej chwili mozna isc na uczelnie i poprosic o wglad do jakiejs pracy, a jezeli ktos cos w internecie udostepnil z prac to juz jego sprawa ze zrobil to publicznie. Pozatym chodzi tez o tytuly ksiazek, artykulow itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, watek podupadl

 

Studencie ostatniego roku!

Co czynisz aby napisac prace dyplomowa?

Bo ja juz wiem gdzie szukac materialow :)

ALe po sesji sie powoli zabieram za pisanie. No dobra, w marcu jeszcze sobie tylko krotkie wakacje w gorach zrobie i pozniej zaczne pisac :)

 

A reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności