Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'blog' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Witam wszystkich początkujących filmowców. Nazywam się Zbyszek, od 15 lat prowadzę firmę Zbych-Films Wideofilmowanie. Po wielu latach nauki i ciężkiej pracy nastał w końcu dzień w którym stwierdziłem, że czas podzielić sie zdobytą wiedzą. Chciałbym przybliżyć wszystkim moją pasję, której oddałem moje serce. Mam nadzieję, że dzięki mojemu videoblogowi wielu z was odda sie tej pięknej pracy i tak jak ja, nie będzie widział świata poza nią.
  2. Gość

    Szukam pewnego Bloga

    Witam, Szukam pewnego bloga, z tego co pamietam byl on prowadzony przez tureckiego albo rumunskiego artyste ( zajmowal sie on grafika 3d i teksturowaniem). Na blogu byl pewien tutorial odnosnie tworzenia realistycznych tekstur ( miksowanie roznych fotografii na roznych warstwach w photoshopie itd ). W tutorialu byl teksturowany budynek ( jakies laboratorium alchemiczne czy cos takiego). By to bardzo dlugi artykul z wieloma screeami, gdzies w tamtym roku go widzialem ale niestety link zaginal i jak na zlosc nie moge od paru dni tego znalezc wiec zwracam sie z prosba do Was bo byc moze ktos kojarzy co i gdzie to bylo. Z gory dziekuje. EDIT: Blog ofc po angielsku byl a czlowiek ten pracowal w jakiejs firmie zwiazanej z gamedevem i blog byl na te tematyke nastawiony ( z tego co pamietam to najpierw bylo tworzenie normalmapki z modelu hi-poly, lekkie podrasowanie jej a potem tworzenie tekstur i teksturowanie modelu low-poly).
  3. Jakiś czas temu natrafiłem w internecie na polski serwis/blog poświęcony produktom Adobe i jak dobrze przeczytałem - serwis redagowany pod patronatem samego Adobe. Jeśli interesujecie się produktami tej firmy, być może warto dodać go sobie gdzieś do ulubionych. Serwis/blog oczywiście ma charakter promocyjny, jednak znajdziecie w nim również artykuły czy wywiady związane z wydarzeniami tej firmy. Jednym z nich jest wywiad z Maćkiem Ptaszyńskim (jednym ze zwycięzców w ostatnim konkursie Adobe, również aktywnym użytkownikiem Max3D.pl i jednym ze zwycięzców naszych "Bitew"). Trafiłem na niego przez przypadek i w ten sposób dowiedziałem się o tej stronie. Korzystając więc z okazji, że wspominam o niej zachęcam w pierwszej kolejności do przeczytania wywiadu z Maćkiem. “Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale przyjemnej pracy…”-wywiad z Maćkiem Ptaszyńskim autorem Pana Kromki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności