Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'fur' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Witam Poszukuje tutoriali związanych z tworzeniem futra w 3d maxie. Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale kompletnie nic nie mogę znaleźć. Najlepsze byłyby tutoriale związane z futrem dla np koni lub zwierząt z krótkim futrem. Dodatkowo chciałbym uniknąć tych związanych z Harm Farm bo na ten plugin zwyczajnie mnie nie stać. Pozdrawiam
  2. Mam problem z trawą, robię ją za pomocą V-ray fur, wszystko jest ok tyle, że kiedy włączam render tak obciąża mi komp, że 3ds max się wyłącza podając, że wystąpił błąd. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na taki typ trawy? Ja chcę zrobić ten render w 3 częściach z tej samej kamery i złożyć je potem w Szopie: 1. obiekt główny, 2. trawa, 3. drzewa i inne obiekty w scenie. Problem jedynie, kiedy pojawiają się wzajemne cienie i odbicia na poszczególnych elementach z różnych renderów a właściwie ich brak (np. drzewo nie będzie odbijać się w szybach i trzeba dorobić to ręcznie). Czy ktoś sobie z tym radzi i mógłby pomóc? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi, jeżeli nie to będę musiał jakąś inna trawę zrobić, może z displacementu. Z góry dzięki :)
  3. Witam, mam problem przy tworzeniu pior w 3ds.max. Robie to maxowym "Hair and Fur" lecz wychodza dziwne anomalie, a wlasciwie dziwne plamy: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us ZGADUJE, Że jest to wina dziwnie przekreconych pior a miejsca czarne to playny ktore leza bokiem zamiast przylegac, ale pewnosci nie mam, piora rozmiescilem po splaynach wiec nie powinno byc tego problemu- ale jest. Jesli wiecie co jest tego przyczyna i jak temu zaradzic, byl bym wdzieczny. Ewentualnie jakim innym narzedziem mozna to zrobic? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  4. Witam, potrzebuje pomocy. Muszę wymodelować włosy i futro w 3d maxie za pomocą systemu cząsteczek. Chciałbym uzyskać mniej więcej efekt taki jak na obrazku http://features.cgsociety.org/stories/2008_10/green/im06.jpg mniej więcej, czyli część włosów zaczesana do tyłu, z tyłu jakis kucyk(niekoniecznie), cześć włosów za uchem itp. Na podstawie tutoriala ze strony http://www.scriptspot.com/bobo/mxs5/pflow/pflow__Hairy_Teapot.htm , probowałem pokombinowac z ustawieniami ale niestety nie mam pojęcia jak zmodyfikować ustawienia aby cześć włosów skierować w jednym kierunku a część w innym. Proszę o nakierowanie mnie w jakis sposób. Każda pomoc będzie dla mnia przydatna. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności