Skocz do zawartości

Teczka: speedy


RomaTroy

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka wszystkim 🙂 Dalej mecze swoj model, i troche zaczalem sobie znowu przypominac i modernizowac techniki modelingu hard surface. Wiec za jakis czas wrzyce tez bron, ktora robie z tutoru co prawda, ale pare lat robienia organiki mnie minimalnie poprzeplatalo w glowie i przestaem myslec w kierunku ciekawiej i dobrze zrobionej siatki.  ten plecaczek z tylu to juz bede robil sam totalnie, wiec mysle ze jeszcze pare tygodni mi zajmie tylko samo hipoly 🙂

Screenshot_181.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byq jest lepiej 🙂 nosek w dobra strone, natomiast usta juz nie 🙂 troche wiecej pracy na rafnesie. Tak samo oczy, jego prawe oko wypada z powieki, albo powieka jest zle zrobiona na difiusie (bo tam widac troche resztke foty)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KLICEK said:

byq jest lepiej 🙂 nosek w dobra strone, natomiast usta juz nie 🙂 troche wiecej pracy na rafnesie. Tak samo oczy, jego prawe oko wypada z powieki, albo powieka jest zle zrobiona na difiusie (bo tam widac troche resztke foty)

Taa. porobie  to 🙂 dzieki za uwagi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka. Ostatnio pare lat probowalem cos porobic w Marmosecie i podobnych rendererach,  ale wczoraj mi przyszla mysl,  ze sprobuje sobie Arnolda. To moze 2 godzinki pracki w nocy,  proba jak to dziala ,  jak dziala swiatlo. Teksturki sa stare, i tylko 2 , wyrwane z susbstanca i robione pod Toolbag.  ale teraz w wolne chwile w domu z tym wiecej posiedze,  zobacze zblizony pipline do Arnolda i skory i bede chyba to zglebial dalej, bo strasznie mi sie spodobalo. Bardzo dawno juz w tym nie siedzialem,  tylko kiedys tam Vray 🙂

9DD06BD7-8BF3-4D80-B9E1-13A5A730BC22.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, KLICEK said:

za duzo sss i za duzo rafa 🙂 ale renderek i tak fajny 🙂

haha. wiem. ale jestem i tak szczesliwy . moze w weekend to wszytsko zrobie lepiej. Musze spekulary porobic, ssski i tam jest chyba jeszcze pare innych mapek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności