Skocz do zawartości

Druk wizytówek soft touch


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

(na nowym forum ;) ostro się widzę pozmieniało w końcu jest ładnie, tylko szkoda, że tyle działów poszło do kosza.. ;)
no ale nic... mam mały problem z wydrukiem wizytówek soft-touch + wybiórczy lakier UV.

Wizytówki wydrukowałem w chroma.pl i niestety kolor znacznie odbiega od proofa, a drukarnia nie chce uwzględnić reklamacji, ze względu na to, że proof był na innym papierze (sic!).

I teraz moje pytanie, czy ktoś z was zna może drukarnię, która zrobiłaby to dobrze?
W załączniku jak to wygląda (na górze proof - kolory takie jak powinny być. Na dole wydruk docelowy - widać gołym okiem, że kolory są o wiele bardziej nasycone - drukowane z tego samego pliku).

image1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Druk offsetowy? Miałem kiedyś takie same problemy ale w druku na cyfrze. Też miała tendencje do przebarwiania w kierunku magenty jak powyżej.  Znana drukarnia w Katowicach. Rodzaj papieru ma znaczenie ale raczej druku nie przebarwia, już bardziej niedosyca lub przesyca. Jak to był mały nakład na niestandardowym papierze mogli to wydrukować na cyfrze. W offsecie takie przebicie koloru raczej nie powinno wystąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności