Skocz do zawartości

Konrad Waściński - teczka 2D


Kobuch

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Konrad i chciałbym się tu z wami podzielić paroma moimi starymi pracami jak i również na bieżąco dzielić się moim progresem. 

Liczę, że jest to dobre miejsce, żeby móc usłyszeć trochę konstruktywnej krytyki, aby w przyszłości nie popełniać już tych samych błędów.

Zapraszam do dyskusji ^^

na krok przed katastrofą.png

indyk.png

bocian.png

chochlson.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! W ostatniej pracy zdecydowanie widać jakiś progress, większą świadomość krawędzi miękkich i twardych, detal jest lepiej rozłożony.
Na tym etapie rozwoju wiadomo, że trzeba szlifować wszystko równo i mało co wychodzi, ale to, co rzuciło mi się w oczy najbardziej: anatomia, walor (2 praca - ale patrząc po ostatniej pracy masz już większą świadomość kontrastu jakim jest biały i czarny), forma (polecam ćwiczenia z draw a box i w ogóle porozglądać się za materiałami Petera Hana).
No i czekam na więcej, pewnie każdy dorzuci od siebie coś co warto przestudiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ostatnimi czasy nie mam zbyt dużo czasu na robienie rzeczy w photoshopie, bo jestem pochłonięty tradycyjnym malowaniem i rysowaniem w imię moich studiów. Jednak znalazłem trochę czasu, żeby popracować nad czymś nowym. Zapraszam do dyskusji ^^

babcia.png

WAŚCIŃSKI_Konrad_5-okładka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności