Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
JacekC

Szybki podglad subdiv

Question

Mam pytanie czy da się w blenderze wlaczycz szybki podgląd bryly tj by była po subdiv i szybko to wylaczyc ( nie za pomocą modyfikatora subdiv ) .Cos na wzor mayi pod klawiszami 1,2,3 ...

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
58 minut temu, JacekC napisał:

Mam pytanie czy da się w blenderze wlaczycz szybki podgląd bryly tj by była po subdiv i szybko to wylaczyc ( nie za pomocą modyfikatora subdiv ) .Cos na wzor mayi pod klawiszami 1,2,3 ...

Ctrl+1, Ctrl+2, Ctrl+3  :)

• 0
14 minut temu, JmTm00 napisał:

Ctrl+1, Ctrl+2, Ctrl+3  🙂

nie działa mam 😞 blendera 2.8 ...

• 0
Posted (edited)
35 minut temu, JacekC napisał:

nie działa mam 😞 blendera 2.8 ...

Być może robisz to podczas edycji? Skrót działa tylko w object mode. Tylko miej na uwadze, że to nadal nakłada modyfikator subdivision. Po prostu w ten sposób możesz na szybko kontrolować wartość dla subdivision. I dodając do wspomnianych wyżej: Ctrl+0 wyłącza.

Edited by VGT

• 0

ha działa ale pod oblorzeniem klawiszy blender 2.7 a jka to właczyc z ustawieniami Industrial

• 0

image.png.bd03af904de937eeb197e105e832b40e.png

Pod takimi nazwami kryją się w ustawieniach skrótów. Zobacz, czy mają coś przypisane i ewentualnie ustaw swoje 😉

• 0

W "industry standard" z tego co widzę, wyświetla te skróty tylko dla grupy narzędzi "sculpt", a nie ma dla "object mode". W przypadku ustawień blender/blender27X są dostępne obydwie grupy. A dlaczego nie ma opcji ustawienia tych skrótów w industry standard, to już niestety nie potrafię ustalić.

• 0
Posted (edited)

industry standard to najgorszy set keyów jaki istniee chyba gorszy jest tylko maykowy....
one powstały tylko poto żeby ludzie przestali biczować że nie potrafię nic zrobić.. więc tam jest minimalna ilość keyów żeby ktoś sobie mógł się pobawić blenderkiem... na tym zbytnio serio to się nie da pracować :P

najlepej jest utawić domyślny set keyów... i potem modyfikować samemu to co ci nie pasuje.

Edited by Maciek Jutrzenka