Skocz do zawartości

plakat "święto kina"


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomysl z drabinkami spoks, sam plakat juz mniej spoks, troche za duzo dobrosci tam nakladles, przedewszystkim ta transparentna perforacja z boku - nijak niepotrzebna, wyglada jak dodana na sile. Kolorki takie sobie. Te chmury moga byc, jakis swoj urok maja chociaz mnie nie przekonuja, sztuczne mocno. Za liternictwo to jak znam zycie dostaniesz mile slowo od Adasia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj little!

było tak - widze w "nowe posty" pojawil sie twoj topic - mysle wejde, zobacze kolejna super pracke... komiksową oczywiście ;), a tu jaki szok!

toż to zmiana stylu! a co z ideałami wiecznego komiksowca? hehe

przyznam się ze ten "eksperyment" bo tak chyab trzeba powiedziec jest całkiem całkiem ... może tylko bym dodal troche wiecej drabinek w tle, co by uzyskać wieksza głębię... i to wszystko od lapki.. 1 wsze wrazenie mialem ze to obeobione z 3d ;)

 

pozdr miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... z tego wszystkiego podoba mi się jedynie pomysł i wykonanie drabinek. Najgorsze są chmurki i ta przeźroczysta taśma filmowa. No i napis "Święto kina" jest jakiś taki nie teges ;) Szczególnie "Ś" wygląda jak rozjechane przez traktor ;).

 

Wyżyłem się.. mogę iść spać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"faciapacia ...misiu myslisz ze nie mam skalibrowanego monitora i w cmyka nie zaopatrzylem tego mojego czegos??? misiuuuuu ;)"

 

słonko - poproś to ci przesle "color profile" ccs'a - i juz bedziesz widzial na wydruku to co na monitorze ;)

 

pozdrawiam miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności