Skocz do zawartości

Scena 3d: Dom


Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Arthi76 raz napisał, że zbyt chaotycznie zabieram się za ten projekt... miał racje :) Ale w sumie chciałem sobie poćwiczyć (nauczyć się) obsługi świateł w maxie... sądzę, że wiem już niezbędne minimum ;)... Dzięki wam wszystkim za to co mi podpowiedzieliście i dzięki za komentarze...

 

Ostatnio troche zwolniłem prace nad tym wszystkim, a to spowodowane było powrotem do zdrowia :p Znowu szkoła... ehh... Trzeba będzie jakoś pogodzić maxa z nią... a dodatkowym problemem jest matura już za 4 miesiące :)...

 

Więc planowałem tak zamknąć TEN wątek, stworzyć projekt najpierw na kartce, wszystko zaplanować i dopiero wziąść się za modelowanie. Bo jak zapewne osoby będące na bierząco zaobserwowały cały czas mi coś nie pasowało i cały czas wprowadzałem jakieś radykalne zmiany (np. nowy projekt domu :]).

 

Po tym rozpocząć nowy i zacząć wszystko od podstaw, z rozkładem jazdy, żebym się nie pogubił...

 

Ciekawe czy ktoś to przeczytał :p

 

Jakieś sugestie? propozycje? inne rozwiązania? komentarze? czekam...

 

Ale jeszcze na koniec prezentuję ostatni już render tego wątku... czekałem na niego 2 godziny i 30 minut... jak na mnie to rekordowo długo... :) I muszę powiedzieć, że jestem mniej więcej zadowolony z efektu... Również czekam na komentarze na temat obrazka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podloga dziwna, nie wiadomo co to ma byc, za bardzo sie odbija i zbyt zblurowana

tekstura stolika wyglada jak te standardowe szare takie.

kanapy wygladaja przyjemnie, ale najczesciej sa tez fotele.

zycze powodzenia z nowym projektem, i z matura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności