Skocz do zawartości

Twinmotion 2020 vs Lumion 10 Pro


dimaxion

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad softem -  który byłby najrozsądniejszą opcją biorąc pod uwagę możliwości, prędkość rozwoju platformy, dostępne biblioteki i ich  warianty, możliwość tworzenia szybkich animacji (także 360), panoram, interaktywnych elementów, cenę upgrade'ów i cenę samego oprogramowania. Wiadomo, że żaden z nich nie jest doskonały, ale oba się rozwijają.  Problem w tym, że każdy kuleje w tym w czym drugi jest dobry i wybór będzie wymagał kompromisu. Zależy mi na tym programie, wobec którego kompromis będzie perspektywicznie najmniejszy - wraz z kolejnymi uaktualnieniami w końcu zniknie. 

Pytanie kieruję do wszystkich mających informacje na temat kierunku rozwoju  jednego lub obu programów. Może ktoś miał do czynienia z jednym i drugim. 

Chodzi o wersje T 2020.... i L 10 Pro. No chyba, że istnieje sensowna alternatywa dla takiego wyboru.

 

Dzięki z góry

Edytowane przez dimaxion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bym sugerował spróbować jednego i drugiego, a później na tej podstawie zadecydować.

Testowałem triale obu i tak:
- tweenmotion jest o wiele bardziej intyicyjny i prostszy w obsłudze ale...
- w lumion o wiele łatwiej i szybciej było mi osiągnąć fotorealistyczny render (pytanie czy tweenmotion w ogóle jest w stanie osiągnąć to co lumion (w przypadku architektury) bo z tego co znalazłem w necie (przykłady renderów) to nie bardzo).

Poza tym nie wiem czy jest sens wiązać się z jakimś softem na dłużej - dzisiaj wychodzi co chwila coś nowego, branża generalnie szybko się zmienia, więc raczej trzeba śledzić wszystko na bierząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności