Skocz do zawartości

Silo + Milo 2021


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Silo po raz kolejny powstaje z martwych. Tym razem dostaje jeszcze "Milo" ktore jest osobna apka real time do wizualizacji modeli, zgodna z Unrealem.
Czy Silo za $150 ma racje bytu w czasach kiedy darmowy Blender daje tak duzo w kwestii modelowania? Moze..? Koniec koncow Silo to tylko lekki modeler, co w sumie jest spoko - nie musze walczyc z gigantycznym UI (ktore dodatkowo sie zmienia caly czas...). Z drugiej strony fajnie jest podejrzec sobie od razu jak bedzie wygladal render zamiast skakac pomiedzy apkami...
Tak czy owak - tutaj link do stronki:

https://nevercenter.com/silo/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Always Growing Through Regular Updates" nie licząc tej 10 letniej przerwy🙂 dzisiaj silo i milo nie mają żadnej racji bytu umrze szybko, czasy się zmieniły a oni to przespali.

Dawno temu używałem silo, potem modo a potem już majka w modelowaniu była wystarczająco znośna, a teraz np blender za darmo i z masą fajnych addonów do wszystkiego to silo za 150 nie ma startu moim zdaniem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle podobnie. Z jednej strony sentyment, stare czasy, silo i wings3D... Z drugiej sobie mysle "na cholere mi to" 😄 Jakby jeszcze bylo w jakiejs zabawnej cenie typu max $30 to moze bym kupil "zeby miec". Ale tak to takie to troszke bez sensu. Nie wiem jak ten "Milo" sie ma do efektow osiaganych w Unrealu bo jesli dobrze oddaje to co w silniku bedzie pozniej to moze byc fajny. Wole miec mala "ogladarke" zainstalowane niz caly ogromny silnik. Ale chyba na sile troche szukam przydatnosci tego 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten milo wygląda biednie i po co w nim robić jak jest unreal za darmo? a w unrealu to za darmo i megaskany. Albo taki toolbag, nawet starsza wersaj pozwala fajnie wypalać normalki i na bieżąco malować cage czy poprawiać jak gdzieś się cos rozjeżdża + oczywiście render czy prezentacja na artstation czy gdziekolwiek. Milo wygląda biednie, już lepiej robić realtime w unity, unreal czy eevee, ja nie wróżę sukcesu nic tam nie widzę żeby mogło przyciągnąć kogokolwiek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności