Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pomnik


Gheed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Cóż... chciałbym zacząć aktywnie uczestniczyć w życiu forum, więc wstawiam swoją

pierwszą prackę. Maxa mam już od hmm 3/4 miesiąca. Mój pierwszy projekt przedstawia pomnik Gheeda ( ;] ) - mojej postaci z gry RPG Dungeons And Dragons ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

napisales wczesniej ze masz maxa 3/4 miesiace a teraz ze 3 tyg ?

 

ja tam widze miesiacA. miesiac ma 4 tygodnie. a 3 z nich to 3 tygodnie co nie? :) prosta matematyka :P

 

co do pracki... jak na poczatek calkiem niezle :) troche swaitlo mi nie pasuje ale najgorzej nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to ma byc kamienny pomnik, to sie zastanow jakbys wykul z kamienia takie cienkie czesci (koniuszek brody, szata (chusta?) pod broda), zeby nie odpadly. zrob grubiej albo zrob mostek do reszty bryly.

no i poteksturowac i oswietlic by trzeba.

ale jak na trzy tygodnie to nie jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale maniana - normalnie jakies korepetycje z algebry sobie uzadzacie czy jajca robicie!!

 

co do obrazka jako skonczonej pracy - nie bede sie wypowiadal - bo to nie skonczone (zreszta sam napisales 'projekt')

 

co do samego modelu - nie podoba mi sie takie wykrzywienie glowy do tylu - jesli to ma byc pomnik to bez sensu bo stojac przed nim nie bedzie widac mu twarzy (o co chyba w pomniku chodzi), dziwny ksztalt brody (wyglada jak sopel - ale moze taki mial byc wiec nie wiem) - barki!! - owin sie kocem (chyba ze masz jakis habit :), stan przed lustrem i wygnij rece do tylu i zobacz jak ci sie wszytko uklada (glownie barki jak napisalem), moowiac o habicie - tutaj jest zdecydowanie za prosty (nawet skoro to pomnik/rzezba to sie da to spokojnie 'wyrzezbic' :)

 

no jeszcze sporo innych ale pewnie sam o tym wiesz...

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności