Skocz do zawartości

Przycinający się tablet [xp-pen 24pro]


michalo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

W weekend było dużo przygód. Z powodu wiatru odcięło mi jedna fazę i coś źle prąd działał. Zanim się o tym zorientowałem, to minęło pół niedzieli - bo ani kompa ani tv nie włączałem. TYlko nie było światła w piwnicy - ale uznałem ,zę to spalił się bezpiecznik  w trakcie burzy i zostawiłem to na pon.

ALe w końcu odpalam koma a ten nic. Załamany wyciągam go i rozkręcam żeby hcociaż zajrzeć do środka. Już miałem zasilacz odkręcać ale widzę, że dida się pali. Monitory też, lampa sygnalizujaca połączenie lan też... 

Włączyłam tv - ok ale jak włączyłem chromecasta to zaczął włączać się i wyłączać cał ten tv. Wtedy się zorientowałem, że i tutaj mam coś nie teges.

 

W niedzielę już wszystko ustawiłem - ko0mpa, neta, doprowadziłem do tego prąd (bo awaria jeszcze trwa.. mam fart, ze jednak jest częściowo energia) 

No ale..

Dzisiaj sobie sculpce i tablet, tzn kursor zaczął mi się co jakiś czas zatrzymywać na sekundę. I tak ciągle.. co jakąś chwilę. Upierdliwe i denerwujące strasznie.

Przeinstalowałem stery,

włączałem/wyłączałem win ink,

odłaczałęm/podłączałem kable

nic nie daje

 

Wczoraj jeszcze windoza mi się updatowała  - a wczoraj to nie używałem jeszcze zbrusha wiec nie mogę powiedzieć kiedy zbugował mi się tablet.

 

Nie wiem co jest grane - czy to update windowsa czy inne cholerstwo.

Mogę przysiąść, że już miałem ten problem i go rozwiązałem . Ale nie wiem jak.. Ktoś coś? Plz 😞 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, michalo napisał:

Wczoraj jeszcze windoza mi się updatowała  - a wczoraj to nie używałem jeszcze zbrusha wiec nie mogę powiedzieć kiedy zbugował mi się tablet.

A powiedz mi, po wyłączeniu windows ink tablet działał bez tego laga, ale nie łapał nacisku? Bo u mnie tak ostatnio po aktualizacji było i musiałem piórko ustawić tak:
image.png.ac1c0b600e1cbaf99ce83370f3197968.png

Wtedy na szczęście problem zniknął.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem ten problem. Wrzucam dla potomności. 

 

Jak wspominałem, kiedyś miałem to samo - wtedy pisałem do supportu bo to było od razu na samym początku i strasznie mnie zdołowało.

Wtedy pomogło odłączenie innych urządzeń USB i podłączenie, reinstalowałem też stery w czasie tego procesu. Nie zasugerował tego support tylko sam na to wpadłem. 

Teraz też to pomogło ale tablet był cały czas podłączony a odłączyłem i podłączyłem  z powrotem inne wtyki. 

 

Nie wiem co to za konflikt ale u mnie działo się to 2 razy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności