Skocz do zawartości

Miecze do Jedi Academy - wogóle nie znam się na grafice 3d


GiZmO

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że gram w pewną grę (Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy) przez internet i chciałbym stworzyć do niej nowe bronie, a dokładnie broń białą, gdyż już nudzi mi się ciągłe wywijanie customowymi seaberami. Jeżeli ktoś może mi napisać od czego mam zacząć to bardzo wam dziękuję. Nie wiem jak się robi te klocki. Potrzebny mi jakiś tutorial dla początkujących, jak zacząć i ewentualnie jak zrobić broń białą. Byłbym naprawdę wdzięczny. Jeżeli ktoś ma czas to prosiłbym o pomoc online przez Gadu-gadu lub komunikator tlen.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sory ale nie mogę edytować posta (więc tematu zmienić nie mogę, napisałem taki bo już się załamuję :( ), a jeżeli chodzi o broń to tam jest do pistoletu, a mi chodzi o miecze, jest rużnica. I jeszcze od czego zacząć, ja jeszcze nie mam żadnego programu do 3d, a ty mi każesz kożystać z jakiś tutoriali których i tak nie zrozumiem nie znając podstaw projektowania 3d. Proszę o pomoc, nie szukam wrogów. W grze Jedi Academy jest jeszcze coś takiego, że miecze świetlne wysuwają się i wsuwają samoistnie po naciśnięciu przycisku, ja nie wiem czy trzeba coś robić, aby to działało. I słabo z angielskim u mnie więc tutorial jest mało zrozumiały, a z obrazków dużo się nie dowiem (nie znam nawet podstaw)

[Edit]

teraz edytowałem temat, ale wcześniej miałem problem (nie było ikonki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w takim razie nauczyć się podstaw. Prawdopodobnie zdecydujesz sie na 3dsmaxa (najwiecej tutow, chyba najpopularniejszy w Polszczy), wiec odwiedz strone głowną i dział podstawy. A potem tutoriale i wiecej tutoriali - chyba ze szybko "poczujesz" program i zdecydujesz sie zrobic cos na wlasna reke. Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem książkę porównuje do tego co posiadam i stwierdzam bardzo ważną rzecz. Jako że posiadam wersję 7 nie mogę kożystać z poradnika dla początkujączych do wersji 4, albo jeszcze starszej, bo wiele się przez ten czas zmieniło. Jako iż mam słaby internet chciałbym prosić was aby ktoś podał link do stronki z poradnikiem dla początkujączych do wersji 7 3D's Max'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się troszkę, posiadam maxa 7 jednak korzystam z 6 z przyczyn przyzwyczajenia :). Jest on w miare podobny do 6 przynajmniej w tych podstawowych sprawach. Jeśli chcesz wykonać dobrze wyglądający miecz potrzebujesz troche doświadczenia jeśli chodzi o modelowanie. Zatem będziesz musiał się oswoić z grafiką 3d, jednak do tego się nie da wejść jedną nogą a później wyjść, jak już zaczniesz coś modelować to zapewne będziesz to robił dalej. Także moim zdaniem wymodelowanie tego miecza z początku będzie dość trudne jednak z czasem i to będzisz umiał.

 

PS: Podsumuwując to wszystko powinieneś się ostro wziąć do pracy jeśli chcesz zrobić coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności