Skocz do zawartości

PeregrineLabs Yeti 5


Rekomendowane odpowiedzi

adek
This post was recognized by adek!

"Thx!"

Destroyer was awarded the badge 'Great Content' and 10 points.

Pojawiła się nowa wersja pluginu do Autodesk Maya 2023 i 2024 do tworzenia włosów i sierści Yeti w wersji 5

AmazingMaurice_Still_065_1600x.jpg?v=1708699431

Lepsze wyświetlanie, import xgena, miękka selekcja, optymalizacja 

https://peregrinelabs.com/blogs/news/yeti-5

https://peregrinelabs.com/products/yeti

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wrzucam do promowania na główną. Odkąd okryliśmy ten ficzer z @KLICEK bardzo łatwo robić newsy czy promować prace.

Super, że też wrzuciłeś to do osobnego wątku. Trochę offtop, ale pewnie spytam w tamtym wątku głównym z czego wynika wrzucanie wszystkiego do jednego wątku. Rozumiem - taki czat, ale później ciężko czegokolwiek szukać nawet przez Google.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, adek said:

Dzięki. Wrzucam do promowania na główną. Odkąd okryliśmy ten ficzer z @KLICEK bardzo łatwo robić newsy czy promować prace.

Super, że też wrzuciłeś to do osobnego wątku. Trochę offtop, ale pewnie spytam w tamtym wątku głównym z czego wynika wrzucanie wszystkiego do jednego wątku. Rozumiem - taki czat, ale później ciężko czegokolwiek szukać nawet przez Google.

No właśnie zauważyłem, że niemal wszystko leci do jednego wątku gdzie czasem jest dłuższa dyskusja a innym razem nic poza samym newsem a w osobnych wątkach jest z 10 newsów rocznie i postanowiłem to trochę odmienić bo nawet na głównej w newsach społeczności są 3 newsy z 2021 i 2022 a to sprawia wrażenie, że nic się tu nie dzieje 🙂 (Może też dział wywalić albo choć trochę zaktualizować? )
Inna sprawa, że jak się wrzuci jakiś news to wątku z różnościami to jest to łatwiejsze i też rozmowa, choć chaotyczna, to też łatwiej się nawiązuje bez zbędnego myślenia, a w osobnym wątku już jest to bardziej zobowiązujące i trochę to zniechęca do dyskusji 🙂 Bywało tak, że w jakimś wątku był offtop i dużo głosów a jak tylko stworzyło się dedykowany wątek dla lepszej organizacji to z miejsca wszystko umarło, no nie dogodzisz 😛 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Taki zbiorczy wątek to taki chat - taki discord. Ale właśnie zauważyłem, że ostatniop dość często jednak jest tak, że jest temat zarzucany - i później jest dyskusja o tym konkretnym narzędziu / rozwiązaniu. Tak też ciężej mi było stamtąd wyjmować rzeczy.

Na głównej - aj... to faktycznie pomyłka. Usuwam to 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności