Skocz do zawartości

JDM : Rise of The Scorpion , premiera prologu, trailer & gameplay


Akierek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim !

Chciałbym wszystkim forumowiczom przedstawić premiere prologu naszej gry JDM: Rise of The Scorpion. Pewnie większość z was slyszała o tej grze. Zachęcam więc do wypróbowania JDM-a ! Feedback mile widziany.

 

JDM to projekt wielu utalentowanych i pracowitych ludzi. Począwszy od Zarządu, przez Managment , Leadow, Marketing oraz poszczególnych działów produkcji, tj. DEV, ART, CARS,LD, Design. Jesteśmy rozwijającym sie zespołem, jest nas blisko 60 osob.

Ja jako uzytkownik max3d.pl i wieloletni fan tego forum, pracuje przy samochodach ( Cars). 

Gra powstaje od przynajmniej kilku lat, jest sukcesywnie rozwijana. Liczymy sie z opiniami ludzi/graczy którzy dają nam feedback, to dla nas bardzo wazne. 

JDM wśród graczy na calym swiecie jest okreslany jako NFS w Japonii , więc to dla nas duma i radość, że jestesmy porownywani z taka marką jak NFS.

Cóż, więcej nie chce zdradzac, zachęcam do wyprobowania naszej gry!

 

Odkryj początek historii tytułowego "Skorpiona" poprzez opowieść prowadzoną przez panele mangi. Wciel się w rolę Hatoriego "Skorpiona" Hasashiego - potomka tradycyjnej japońskiej rodziny, który stał się jednym z najlepszych kierowców wyścigowych w okolicy. Surowi rodzice i oczekiwania liceum nie mogły powstrzymać go przed staniem się częścią driftowej rewolucji!

 

https://store.steampowered.com/app/1364930/JDM_Rise_of_the_Scorpion/

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Edytowane przez Akierek
dodanie obrazkow, dodanie opisu prologu,opis struktury
  • Like 4
  • Mega! 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz coś więcej napisać i wrzucić do pierwszego posta jakieś obrazki? (wtedy to mogę łatwo promować na głównej). 

Ale może tutaj przyda się jakiś większy tekst? Służę pomocą.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eden-3d napisał(a):

Slyszalem, bardzo fajna gra sie zapowiada 🙂

Dzięki! Zachęcam do wyprobowania, prolog jest za darmo.

 

6 godzin temu, adek napisał(a):

Czy możesz coś więcej napisać i wrzucić do pierwszego posta jakieś obrazki? (wtedy to mogę łatwo promować na głównej). 

Ale może tutaj przyda się jakiś większy tekst? Służę pomocą.

 

Obrazki juz wrzuciłem,  tekst zaraz wrzuce rowniez. Byloby super jakby promocje została zrobiona!

 

3 godziny temu, Kalberos napisał(a):

Jest sztos! Nawet na padzie sie przyjemnie smiga!

Dziękujemy!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2024 o 23:20, adek napisał(a):

@Akierek super, tylko wgraj choć jeden obrazek na nasz serwer 😉 wtedy moge wybrać promocję. Wystarczy jeden. 

Tekst juz wrzucilem, opisujący strukturę naszych działow itd. Jesli chodzi o obrazek, to mam problem, chcialbym wrzucic screena do postu bezposrednio, ale maksymalny ogolny rozmiar pliku do 11,8 kB , więc nie mam pojecia jak to zrobic 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Akierek napisał:

Tekst juz wrzucilem, opisujący strukturę naszych działow itd. Jesli chodzi o obrazek, to mam problem, chcialbym wrzucic screena do postu bezposrednio, ale maksymalny ogolny rozmiar pliku do 11,8 kB , więc nie mam pojecia jak to zrobic 😄

Damn. Na pewno nie 11.8kB. Wrzucasz po prostu wskazujac obrazek z dysku? 
Spoko. To co napisałeś jest OK. Zrobię z tego osobnego newsa i uzyje materiałów, które dałeś.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adek napisał(a):

Damn. Na pewno nie 11.8kB. Wrzucasz po prostu wskazujac obrazek z dysku? 
Spoko. To co napisałeś jest OK. Zrobię z tego osobnego newsa i uzyje materiałów, które dałeś.

 

Tak, wrzucam obraz z dysku, ale jest maskymalnie 11,8 kB rozmiar pliku.

Okej, w imieniu Zespolu dziekuje za promocje ! 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności