Skocz do zawartości

Living dead:SpiderHead


Tomek Kosiorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiec tak , co to oczu są dalej nie na swojim mijscu jak dla ,mnie powinni byc jakos uformowonae w głowie , wiesz oczodoły i i pod ocza z dodatkiem kosciastym , a jezyk jest superr , podoba mi sie ale jest zasztywny nie iwem czemu wyglada sztywno dołuz mu slinki torszke

no a tak ogólnie to ejszcze poczatki

 

wiec powodzenia przyjacielu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)....wiec tak: to co sie stalo z gorna warga to jest zwisajacy strzepek obcisej materii(po oteksturowaniu bedzie to latwiej skojarzyc....)lewa strona lba bedzie wlasnie wtym\"kostiumie\" obdartym i postrzepionym....z jezyka bedzie ciekla slina....no i to tak na razie nie bede zdradzal calej\"tajemnicy\"...pozdrawiam wszystkich ktorzy tu zajrza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slina wygląda przyjemnie , ale jest za duszo jej w jednym miejscu weż ja wiecej wkoło jezyka blizej morde y troszeczke po kazdym z boków , i na koncu lekko poslinione , no a ten kawałes po prawej co mu pysk wystaje to co to takiego , ?? hehe al emoze tak ma byc, juz całkiem niezle ci idzie podziwiam za wytrfałosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypasik , extra , powarznie ale ( zawsze jest jakies ale hehe ) jeszcze sliny nie przesadzając mógłbys mu dac po prawej stronie lekko i na ustach troche hmm ty tomek amoze tak troche pianki na usta mu walnąc co ty na to ?? i jak zrobiłes te wodną sline ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności