Skocz do zawartości

Sceana 3D: pokój z kinem domowym i wystrojem retro ;)


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się że byłoby lepiej gdyby ta ściana z telewizorem było troszeczkę bliżej. Bo teraz to chyba do niego za daleko. Oświetlenie jakbyś dopracował i dodał kilka szczegółów byłoby fajnie. Nie zostawiaj tego na tym etapie bo dobrze się zapowiada.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odległość od TV jest raczej dobra bo on dość duży jest...

 

2. Dywany ogólnie są (dla mnie) nie do przyjęcia. Wyglądają jak jakieś narośle na podłodze i jak pierwszy raz spojrzałem to przez chwile zastanawiałem się co to takiego... ale to Twoja praca. Pomijam już latanie :) wydaje się też, że są zbyt gróbe, albo wszystkie latają!! :D

 

3. Jeśli te okna będą skierowane na południe to powodzenia w oglądaniu... nawet na najlepszym telewozorze nie zobaczysz nic pod światło...

 

4. nie wiem dlaczego wydaje mi się, że coś jest w rogu po lewej... w samym kancie... zobacz rysunek poniżej

 

5. pusto :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Marcin. To jest pokój do oglądania TV (przynajmniej strawia takie wrażenie) a ja bym nie chciał oglądać 3,5 godzinnego filmu na takim krześle... miałbym później jakieś skrzywienia. Daj może jakieś miękkie, głębokie fotele :) Reszta prezentuje się super... Podłoga mi się najbardziej podoba :) Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey a gdzie toporek schowales???

brakuje captain KIRK and the whole star trek generation and a teleporting portal right in the middle of your room.

Rendering ok ale modele to brakuje im wszystkiego.

I to swiatlo no fajne ale skad to swieci tam jest okno po lewej od telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio... pokoik full wypas! :) A gdzie komputer?! Najważniejszy sprzęt w każdym domu ;) No dobra... czepiam sie ;> Ogólnie to jestem pod wrażeniem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności