Skocz do zawartości

Living dead: Fallen Death (skończony)


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przez długi \"koniec tygodnia\" kurde nic nie zrobię ale obiecuję sobie, że w maju się wezmę zostały mi 2 rzczeczy do zrobienia: ręce i kapota.

Jeżeli macie jakieś propozycję jak miałbym się do powyższych 2 rzeczy wziąć lub jakieś rady ewentualnie przestrogi to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....mi się wydje, że ta kapotka jest nieco zbyt pulchna, tzn za niska ale będzie widomo na 100% co i jak, jak zestawisz wszyskie części ciała w kupę-proporcje itp...przynajmniej w najprostrzej postaci...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

chyba jestes poczatkujacy, bo znowu nie czytalem threada... jezeli tak, to nawet niezle ci idzie :). A jezeli siedisz juz troche, to musze powiedziec, ze temu kapokowi duzo brakuje :D.

Ale tak 3maj, pozdr. i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt względem rękawów jest zakrótka i może ją trochę bardziej zestożkuje (choć nie wiem czy to ma jakiś sens).

A reactor to dla mnie czarna magia. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uwazasz ,że rękawy są za nisko, powinny być na równi z szyją. Skoro ten płaszcz ma nosić jakaś człekokształtna istota to ręce muszą być w rękawach...a rąk chyba nie masz na wysokości mostka...prawda?

Looknij zresztą na swoje logo:D, mozesz sie na nim nieco wzorowac:):):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy atak na BOX-MODELLING i z każdym palcem się uczyłem i zauważałem swoje błedy tyle co poprawiłem to poprawiłem ale muszę iść dalej więc są takie sobie :D

Jak widać brakuje im TYLKO śródręcza (tak to się chyba medycznie nazywa) postaram się zrobić go jeszcze dziś[winko].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to teraz 5 Mr. Bobków:D.

No paluszki jak na pierwszy box modeling nie jest zle ale moim zdaniem łatwiej by się zrobiło dłoń zaczynając ją nie od palców tylko od jej głównej części...spróbuj zrobić pierw boxa potem dac troche segmentów (np 3*3*3) ,potem powytlaczać paluchy i mesch smooth....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp i o tym doświadczeniu mówiłem.

Kciuka zrobiłem na końcu co z resztą widać (każdy następny palec lepszy).

Phantom kurwa mają być takie krzywe one kształt mają anatomicznie dobry zgodny z moją ręką zrobiłem skana własnej ręki !!

Jeszcze dziś cała ręka ! Nie wychodzi tak źle [uczeń]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną masz rękę!:D

Ale czekaj...jest spoko bo twoja postać to wkońcu coś w stylu chudego gościa, szkieleta, tacy kapurnicy tak wylądają mniej więcej bez swojego płaszcza...więc takie krzywuchne paluchy będą dobrze pasować do twojej postaci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sharp ! [soczek] Trafiłeś w sedno.

Ja mam palce anatomicznie przystosowane specjalnie do gity (albo raczej ona mi je przystosowała) :D

 

a oto i ci ręka w całej okazałości i proszę nie zapomnieć tego co zauważył Sharp otóż że to jest ręka śmierci w rękawiczce (z materiału !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma bata kciuk wyszedl mi nalepiej i robilem go inaczej troche niz pozostale palce

no coż to kolejna rzeczy którą się nauczyłem dzięki tej bitwie

[dresik] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2]...skan swojej ręki...[lol2] to lepszego wzoru nie mogłeś mieć...rad ty mógłbyś grać śmierć bo wyglądasz podobnie :P to nie głupie jest...qrna tutka możesz zrobić...z siebie :DDD to tak dla wtajemniczonych :P...co do ręki (rękawiczki znaczy się) to świetni wyszła...nawet palce teraz pasują...tylko kapote popraw...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no...faktycznie, świetnie wygląda jak normalna koścista łapa w rękawiczce, tylko kciuk jest nieproporcjonalny w stosunku do pozostałych palców, jest za duży... [piwo]

Mam tylko nadzieje ze nie bedziesz mial problemow ze zgieciem palcow, jak bedzie trzymac kose...powodzienia:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpada ten sposób :(

Z kosteczkami dam sobie radę tylko to trochę zajmie mi czasu ale spox będzie (w końcu ja siebie bardziej widzę jako animatora niż modelarza ;D )

 

A oto poprawiona Kapotka w całej okazałości [urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... a ja chcę być animatorem a jaszcze nawet prawie kośćmi się nie bawiłem, tylko modeling ale wszystko w swoim czasie:D

Kapotka...hmm...mi się nie podoba łączenie między całym korpusem a rękawami, takie jakby rozciągniecie. a simClothem się nie bawiłeś?(bo ja nie ale tobie by sie to przydalo jak bys tego nie uzywal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System kostny to nie jest straszna sprawa.

Muszę je jeszcze dopracować ale już dziś mi się MAX zaczoł wysypywać i mi się nie chcę.

Okłamałem Phantoma bo powiedziałem, że dziś już nie zrobie uaktualnienia a zrobiłem [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności